Skocz do zawartości

Odciski Palców - Problem ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam dosyć nietypowe pytanie.

Niedługo będę starać się o wizę do Stanów.

Niestety mam pewne obawy odnośnie odcisków palców. Chodzi o to, że pracuję fizycznie i moje dłonie się niszczą, szczególnie palce (nie można tej pracy wykonywać w rękawiczkach) Nie ma co prawda żadnych przecięć. Po prostu zwykłe "zużycie".

Bez odcisków nie otrzymam wizy ? Co wtedy, gdy nie będzie dało się pobrać odcisków ? Zostanie ustalony nowy termin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zetrzeć się nie da, wiem o tym, ale np jak jest przecięcie lub rana na palcu to już nie pobiorą Ci odcisków, tak jest napisane na stronie ambasady.

niektórzy piali, że jak dłonie były zbyt wilgotne/suche to też się nie dało

w pracy niszczą mi się palce, linie papilarne są widoczne, ale np nie wiem czy schodząca warstwa naskórka nie przeszkodzi w pobraniu odcisków.

więc nie wiem czy nie mam powodów do obaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czym sie martwic- nawet jak masz blizny czy zniszczone rece da sie pobrac linie papilarne. Jezeli beda malo czytelne przy skanowaniu, pracownik w ambasadzie pomoze np dociskajac odpowiednio palce do skenera, da ci plyn cos w rodzaj desynfekcji rak itp... bedzie pobieral az uzna ze sa czytelne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...