Skocz do zawartości

Cr1 - Raport Policyjny Z Uk


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Bardzo prosze o podpowiedz w sprawie uzyskania raportu policyjnego z Anglii. Maz przebywal w Anglii przez kilka lat i mamy problem z uzyskaniem (w sensie platnosci). Jak uiscic platnosc za taki raport jesli immigrant nie posiada juz ani konta ani adresu w Anglii? Zeby uzyskac ten raport nalezy wplacic albo UK check, albo Money order albo Bankers draft. Czy ktos z Panstwa mial podobny problem? Prosze o porade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lochraven, nasunelo mi sie jeszcze jedno pytanie. Czy raport policyjny wyslano Twojej kuzynce a ona przeslala to Tobie, czy otrzymales ten raport prosto z UK i nieotwarty dolaczyles do dokumentow do NVC. Pytam, poniewaz na ktoryms z watkow na tym forum byla dyskusja o to czy otwierac takie dokumenty??

Bardzo prosze o podpowiedz. I z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raport przysłali mi do domu (radzę bardzo czytelnie wpisać adres, bo za pierwszym razem wysłali mi certyfikat do miasta 'Todz' zamiast Łódź i straciłem przez to bilety na samolot) - kopertę normalnie otworzyłem w domu (żeby sprawdzić dane itd) i potem zabrałem do konsulatu.

(Nie wiem jak to jest przy CR1 - ja swój potrzebowałem do wizy J-1 i zabrałem po prostu na rozmowę w konsulacie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Ja potrzebowalem tego dokumentu gdyz mieszkalem powyzej jednego roku w UK. Nazywa to sie Basic CRB i zalatwilem sobie poprzez posrednika ktorych jest sporo w necie. Kosztowalo mnie to 45F i wszystko przyszlo w ciagu 14 dni. Dokument oczywiscie otworzylem z koperty i zalaczylem zeskanowany dla NVC. Wszystko do wizy CR1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...