Skocz do zawartości

Emakopol - Czy Można Im Zaufać?


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś był ostatnio na W&T z Emakopolem?

Zauważyłem ich banner na forum, wchodzę i patrzę na ofertę: Harrah's Rincon, CA. I zarobki dobre, i lokalizacja piękna - w końcu południowa California.

Coś mi się to zbyt piękne wydaje, żeby było prawdziwe. Zadzwoniłem pod numer telefonu podany na stronie, zostałem poinformowany, że miejsca pracy są, i że na pewno będą dla dwóch osób (jest to dla mnie istotne), bo w tym kasynie chcą zatrudnić ponad 60 osób. Rozmowy z pracodawcą są podobno w połowie marca. Do tego są bardzo drodzy - mówiono mi o ok. 4 tysiącach bez biletu.

Problem w tym, że kiedy próbuję wygooglować Emakopol nie znajduję właściwie nic konkretnego. Ich strona na facebooku praktycznie w ogóle nie ma "lajków" (nie żebym oceniał wiarygodność po lajkach, ale budzi to niepokój, bo tego rodzaju biuro powinno mieć grono śledzących oferty ludzi), nikt też nie komentuje postów. Na twitterze to samo. Co więcej, ich strona jest bardzo "prosta", brak na niej jakichkolwiek konkretnych informacji, jedynie oferty, które są wręcz podejrzliwie kuszące.

Zastanawiam się czy nie mam do czynienia z jakimś wałem. Tutaj, na forum, są opinie raczej negatywne, choć pare osób twierdzi, że nie miało z nimi problemów. Te posty są wszystkie sprzed paru lat, większość z 2006 roku, więc nie wiem jak jest teraz. Mam już praktycznie podpisaną umowę z CCUSA, którzy tak nie koloryzują i takich pięknych ofert nie mają. Teraz znalazłem to. Nie wiem do końca na co się decydować. Muszę się szybko decydować, a szybkie decyzje nie zawsze są dobre :/ Czy ktoś ma jakieś świeższe doświadczenia z Emakopolem i może zapewnić mnie, że to nie jest jakieś oszustwo?

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze same negatywy. Od czasu napisania tego posta też dużo szperałem, i raz, że mało cokolwiek jest o nich napisane, dwa, że jak już to ludzie zdecydowanie odradzają współpracy z nimi. Rzeczywiście, chyba dam sobie spokój. Nie warto ryzykować. To pierwszy i ostatni raz w życiu, kiedy mogę pojechać na W&T (jestem na piątym roku i bronię się zaraz po wakacjach), więc skorzystam z oferty CCUSA, mając nadzieję, że nie będzie po drodze przykrych niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo szkoda że ktos wkleja likna z 2005 roku to było 9 lat temu. Jeśli byś poszukał bardziej to trafił byś na http://forum.usa.info.pl/topic/23318-w-t-emakopol/?hl=emakopol ja jechałam z Emakopolem w tamtym roku i jadę tez w tym włanie do Harrah's Rincon. Jest tez grupa na fb https://www.facebook.com/groups/273217102826064/ zawsze można zapytać. Dla mnie jest to troche niepojęte nie kieruje sie lajkami na fb dzwonie faceta chce jechać w wybrane przez siebie miejsce i pytam się czy jakieś osoby tam były które mogłyby mi powiedziec wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...