Skocz do zawartości

Wjazd do USA, wiza turystyczna, bilet elektroniczny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

mam nastepujace pytanie (troche moze nietypowe): Moi rodzice wybieraja sie do USA, zamierzaja wiec kupic 2 bilety lotnicze. Rodzice jada na wizie turystycznej, w tej sytuacji przy wjezdzie na terytorium USA nalezy pokazac urzednikowi imigracyjnemu dowod, ze zamierza sie wrocic, czyli m.in. BILET LOTNICZY Z DATA POWROTNA. Tak przynajmniej kiedys bylo.

W tej sytuacji mam watpliwosci, czy zostanie zaakceptowany bilet elektroniczny (czyli wydruk z emaila), czy tez bezpieczniej byloby wykupic bilet "tradycyjny", papierowy (wiem, ze etix sa tansze i coraz bardziej powszechne, a czasem wrecz stanowia jedyna opcje). Po prostu nie chcialabym, aby rodzicom odmowiono prawa wjazdu tylko dlatego, ze nie mogli wystarczajaco udokumentowac planow powrotu do Polski.

Czy wie ktos w Was, jak to jest z wjazdem do USA na wizie turystycznej i etix? Czy bezpieczniej jest wykupic bilet tradycyjny, czy tez urzednikom imigracyjnym wystarczy zaprezentowanie wydruku biletu elektronicznego?

Pytam, bo mimo iz wielokrotnie jezdzilam do USA na roznych rodzajach wizy (studenckiej, turystycznej, narzeczenskiej, a teraz na zielonej karcie), nigdy nie mialam biletu elektronicznego.

Bardzo zalezy mi na odpowiedzi na ww. pytanie, zanim zdecyduje sie na kupno okreslonego biletu.

Z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...