Skocz do zawartości

Zaginiony Czek Federalny?


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

mam takie pytanie ile czasu czekaliscie na czek federalny? moje dokumenty zostaly wyslane dokladnie 7marca. czek stanowy otrzymalam 11 maja a federalny do tej pory nie doszedl. dodam tylko ze moja przyjaciolka skladala dokumenty 2 tygodnie po mnie i ona otrzymala jush oba czeki : stanowy i federalny.

nie wiem, czy czas ten miesci sie w granicach normy czy jednak powinnam podejrzewac zaginiecie czeku? dodam tylko ze na stronie IRSu jest napisane ze czek zostal wyslany 4 maja :/ jak moge sie dowiedziec wiecej od IRSu co z tym czekiem? macie moze jakiegos emaila do nich? bo ja znalazlam tylko numer telefonu ale nie wiem czy jest on bezplatny czy nie.

z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dla przykładu Ci napiszę, że mój i 3 moich znajomych czeki federalne zostały wysłane 2x15maja i 2x18maja, wszyscy otrzymaliśmy około 10 czerwca. Na ich stronie jest napisane, że jak nie otrzymasz do tego i tego dnia to należy do nich zadzwonić. Twój termin na pewno już minął, także dzwoń do nich np przez skype. Znajomy w tam tym roku znalazł się w podobnej sytuacji jak Ty, zadzwonił do nich (trzeba podać SSN) i po dwóch tygodniach dostał czek.

Pozdrawiam

cegreg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...