Skocz do zawartości

Wypełniłem Samodzielnie I Dostałem Zwrot 280 Zamisat 680 Usd :(


defik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dostałem właśnie czek z USA (fajnie wygląda swoją drogą) za podatek federalny. Kwota na czeku to TYLKO 280$ a z tego co pamiętam "nabiłem" jakieś 680$. Słyszałem, że zabierają jakąś tam część ale nie sądziłem, że będzie to ponad połowa!!! Pytanie czy wszystko jest OK czy popełniłem jakiś błąd przy wypełnianiu dokumentów?

Dla ułatwienia dodam, że ludzie z którymi byłem dostali tyle samo (+- 10$). Aha i to na pewno jest federalny bo stanowego (wartego właśnie ok. 300$) nie zdążyliśmy wysłać.

Byliśmy w South Carolinie i papiery z godnie z instrukcjami wysłaliśmy do Texasu. Wszystko szybko i sprawnie tylko coś za mało $$$ :)

Proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mi zwrocili rownowartosc podatku federalnego, tj. 83% całego podatku. Firma ktora wysylala papiery miala na stronie napisane, ze 4% ich klientow zwykle ma pecha i jest rozliczana wg. mniej korzystnej umowy z PL-USA i dostaje maly zwrot. Raczej od tego nie mozna sie odwolac.

w przypadku zarobków do kwoty ok. 13 500 USD, zwrot podatku federalnego powinien wynieść 100 % tego podatku zapłaconego w USA, a zwrot podatku stanowego uzależniony jest od stanu, w którym pracowaliście.

Czy to znaczy, ze Connecticut nie zwraca podatku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...