Skocz do zawartości

Utrata zielonej karty


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam taką sytuację, że całą rodzinę mam w USA, ja studiuję w Polsce i chciałam po ukończeniu studiów wyjechać do rodziców. Sprawa się jednak skomplikowała, ponieważ przez COVID-19 nie mogłam pozwolić sobie na wyjazd do rodziców i w tym momencie moja zielona karta starcia ważność, a ja przebywam poza USA ponad 12 miesięcy. Co ja mam w takiej sytuacji zrobić? Czy jest jeszcze szansa, że ja tą kartę odzyskam? Czy jeśli rodzice złożą na mnie papiery jeszcze raz to ile będę musiała czekać na zieloną kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Karoo.kaa napisał:

minął termin ważności i przebywam ponad 12 miesięcy poza Usa, właściwie rok i dwa miesiące 

to myśle ze tak jak pisze Roelka, musisz wystąpic o wize dla returning residents w ambasadzie w Polsce, albo zalatwic odnowienie karty w USCIS. USCIS jest w niemczech, moze mozna tam zalatwic nowy dokument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Karoo.kaa napisał:

Właściwie mi chodzi o przekroczenie granicy, chyba ta wiza to jedyne wyjście. Wniosek o przedłużenie złożyłam już dawno, termin mam na za kilka dni aby oddać odciski tylko właśnie czy ja tą wizę dostanę jeśli wszystko jest pozamykane. Dziękuję ślicznie za odpowiedzi 

na niewaznym GC napewno granicy nie przekroczysz, w ktorym USCIS masz oddac odciski? w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...