Jump to content

missdiw@o2.pl

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by missdiw@o2.pl

 1. Ja wysłałam swój DS260 we wrześniu, po kilku dniach zostałam poproszona o przesłanie dokumentów. Po wysłaniu dostałam automatycznego e-maila, tydzień później otrzymałam e-maila, że coś im nie pasuje w moich dokumentach. Naprawiłam błąd i przesłałam je jeszcze raz, już w prawidłowy sposób. Ostatni e-mail jaki dostałam to taki, że dokumenty są w porządku i mam czekać aż mój numer będzie current (chociaż w chwili otrzymania e-maila już był). No i że ze względu na proklamacje prezydenta wizyty w ambasadzie są wstrzymane. Także coś tam w tym KCC robią i chyba trzeba czekać na swoją kolej. Ciekawa jestem czy coś się ruszy dalej do końca września...

 2. Hej
  Mam kilka pytań odnośnie składania formularzu DS-260, po wygranej w loterii wizowej.
   
  1. Wylosowałam case numer 13xx i w związku z tym, chciałam zapytać jak szybko powinnam wysłać formularz żeby nie ryzykować utratą kolejki w ambasadzie?
   
  2. Mój chłopak z którym chciałabym wyjechać został aktualnie zakwalifikowany do wyjazdu na roczny staż w USA i jest na etapie uzyskiwania wizy J1 na rok. Czy w tej sytuacji on miałby w ogóle możliwość ubiegania się o GC? I czy powinniśmy wziąć ślub przed wypełnieniem DS-260?
  Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś potrafił nam pomóc. Albo podpowiedział gdzie możemy szukać informacji na ten temat
  Z góry dziękuje 
×
×
 • Create New...