Skocz do zawartości

Podróż Po Usa Od Połowy Września 2008


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Puchcio - no i kto tu nie potrafi czytać ze zrozumieniem ?? ;) Ale zgadzam się z tobą, jeśli potrzebujesz samochodu na 3 tygodnie to pewnie że lepiej go wypożyczyć na z enterprisa. Ale jeśli chodzi o 4 miesiące, to już trochę za duża różnica. Co do sprzedania to nam się udało sprzedać go prywatnej osobie. W komisie nie próbowaliśmy, ale raczej dużej kasy tam nie dostaniesz. Co do 21 lat to myślę że nie ma żadnych problemów skoro Amerykanie mogę mieć prawo jazdy w wieku 16 czy 17 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tam wydaje się że jest to calkiem możliwe i nie trzeba hondy Civic z silnikiem 1.3, której tam pewnie nie znajdziesz ale jakiegoś Forda Taurusa z 2-3 litrowym silnikiem, który przy spokojnej jezdzie pali w okolicach 8 litrów na 100km no i oczywiście przy założeniu, że benzyna nie zdrożej(3,20 za galon).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja z kumplem mamy zamiar kupić forda taurusa, podobno autka jest dobre jakości i za 1500 $ można już kupić rocznik 96-97, ale wątpię ze 3 litrowy silnik spali tylko 8l na 100km, według mnie to o 10 - 14 litrów a przy dynamicznej jeździe jeszcze więcej.

Może jest na forum osoba co już takim fordem jeździła, jeśli tak to proszę o wszelakie informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja z kumplem mamy zamiar kupić forda taurusa, podobno autka jest dobre jakości i za 1500 $ można już kupić rocznik 96-97, ale wątpię ze 3 litrowy silnik spali tylko 8l na 100km, według mnie to o 10 - 14 litrów a przy dynamicznej jeździe jeszcze więcej.

Może jest na forum osoba co już takim fordem jeździła, jeśli tak to proszę o wszelakie informacje?

Uwierz mi że między 8 a 10 litrów na setkę spokojnie się zmieścisz. Nam średnia wychodziła między 8 a 9. Jeśli nie wierzysz to wystarczy wejść na jakąś stronkę ze specyfikacjami. Gdzieniegdzie podają spalania a według Forda oficjalne spalanie dla rocznika 97 wynosi 8,4 litra na 100 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy tez od "nogi" kierowcy. Powyzej 100m/h pali jak diabli ale przy jezdzie ok70-80m/h wychodzi nie tak zle.

Kazde auto jest do sprawdzenia ile pali. Wpisz w google auto i mpg(miles per gallon). Kierowanie sie wielkoscia silnika nie odzwierciedli realnego zuzycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...