Skocz do zawartości

Point Pleasent?


Rekomendowane odpowiedzi

spiesze ze wszytskimi odpowiedziami:)

a wiec juz jak ktos napisal ze stacji do jenkinsona nie jest daleko i spokojnie spacerkiem nawet z bagazami mozna sie udac:) biuro miesci sie przy Candy Shopie- widoczne jest od glownej ulicy czyli Ocean Ave. zazwczyczaj otwarje jest to 12-1 w nocy bo do tej mniej wiecej godziny jenkinson jest czynny.

co do domkow- zgadza sie lozka sa pietrowe- troche niewygodne ale da sie przzyc. w pokoju jest umywalka i lodowka. co do lunchu- to nie chce was martwic ale po 2 tygodniach z niego zrezygnujecie- jedzenie jest po prostu fatalne brak urozmaicenia, i caly czas jest to makaron z jakims sosem, a od swieta moze zalapiecie sie na kurczaka;) za te 85 dolcow to masakra.

jesli chodzi o przylot na JFK i dotarcie do PPB tez moge udzielic info bo tez przylecialam na to lotnisko

trzymajcie sie i powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

troszke sobie przypomnialam i pisze dokladna droge do jenkinsona od stacji kolejowej:

wysiadacie, przechodzicie przez tory i teraz prosto ok 50 metrow Arnold Ave, nastepnie skrecacie w lewo w St Lous Ave idziecie caly czas prosto ok 200 m, az dojdziecie do ulicy Parkway, skrecacie w nia w prawo ( to juz jest ta ulica przy ktorej sa domki) idziecie ok 300m i jestescie na miescu. domki dokladnie znajduja sie rog Parkway i Ocean Ave. dochodzac juz do tego skrzyzowania oczom Waszym ukaze sie jenkinson z charakertystycznym Aquarium. Przed nim bedzie duzy parking, tak jak droga przez niego prowadzi dojdziecie do Candy Shopu- drzwi obok jest glowne biuro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za wszystkie informacje ;) prześledziłam sobie drogę na gronie i faktycznie ta stacja jest bardzo niedaleko, to przynajmniej ten problem z głowy.

z tym jedzeniem to właśnie się spodziewałam tego... mam nadzieję, że są w pobliżu jakieś sklepy? albo może mamy jakieś zniżki na jedzenie w Jenkinsonie?

no i bardzo bym była wdzięczna gdybyś jeszcze napisała mniej więcej jak trafić z JFK na Newark, bo nie wiem jak ja się tam odnajdę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o jedzenie to sa 2 supermarkety- jeden to Foodtown (polecam wyrobienie sobie karty stalego klienta, nic nie kosztuje a ma spore znizki- wydaja na miejscu bez problemu), a drugi to Dolar Market-czy cos podobnie- i tu jest mnostwo produktow za dolara czasami oplacalo sie kupowac soki, wode i slodycze. w jenkinsonie masz znizki na jeszczenie, dostajesz taka specjalna karta i na nia jest 10 lub 15% znizki. fakt jest faktem ze duzym plusem jest zaprzyjaznic sie z kims kto bedzie pracowal w fast foodzie- wtedy pizza co wieczor za darmo plus jak sie do nich ladnie usmiechniasz;P bedziesz dostawala jedzonko za friko, ale to tak miedzy nami ;P

co do transportu z JFK do PPB. wiec tak z termianlu wsiadasz w AirTrain, ktory dojezdza do stacji metra jamaica stacion/JFK Aiport. wsiiadasz w merto E i jedziesz nim do stacji Penn Stacion w nowym jorku ( ok godzina), z merta przechodzisz bezposcrednio podziemiami do pociagow ( caly czas jest to penn stacion) i szukasz Jersey East Coast( pociagi), wsiadasz w pociag szukasz na rozkladzie tego jadacego przez PPB. przesiadka jest w Long Branch- o tym cie konduktor poinformuje i pokazuje gdzie sie udac (jest to przejscie po prostu na drugi peron- nic strasznego;) generalnie pociagiem z przesiadka jedziesz ok 2,5 godziny. w tym wszytskim najgorzej jest z ta przesiadka z merta do pociagu, bo kipsko oznakowane, ale jak sie zachowa spokoj to sie da ogarnac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...