Skocz do zawartości

Staranie Sie O Wize


Robert Kubala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam za niedługo będę załatwiał wszystkie formalności związane z wizytą w Konsulu w Krakowie czyli będę wypełniał wszystkie dokumenty.

Mam do Was takie pytania jak:

1. Jaka mam szanse dostać wizę chyba Turystyczna gdyż przyszło mi zaproszenie z USA i tam coś pisze ze wizyta w USA na 2 miesiące, zaproszenie przysłała mi mama która jest w Stanach od 2003r i ma już zieloną kartę, niedawno temu brat też wyleciał ale on wyleciał w całkiem inny sposób gdyż mama go sponsorowała. Mnie to niestety nie objęło gdyż mam już prawie 20 lat.

Pomoże mi to w jakiś sposób???

2. Czy na wizytę w Konsulacie potrzebne będą mi jakieś dokumenty typu: zaświadczenie z pracy jako podkładka???

3. Czy jeżeli brat będzie mnie mnie reprezentował z podkładka że był na misji w Afganistanie czy to coś pomoże żeby dostać wizę???

Proszę o pomoc jak postępować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zaproszenie nie jest wymagane, wiele osob powie Ci ze wrecz zbedne, o tym poczytasz na tym forum w wielu watkach

2. mozesz miec dokumenty ale podobnie jak z zaproszeniem niezwykle rzadko zdarza sie, zeby konsul chcial patrzec w jakiekolwiek papiery, na forum mozna poczytac jakie ludzie dokumenty biora jak ubiegaja sie o wize

3. nie wiem o jaka reprezentacje chodzi, ale nie wydaje mi sie, zebys z tego powodu byl inaczej traktowany (tzn. lepiej) niz inni ubiegajacy sie o wize

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...