Skocz do zawartości

Las Vegas


Rekomendowane odpowiedzi

Kasandro,

a więc tak ... jeżeli nie masz doświadczenia to zawsze zostaje Ci liczyć na szczęście :). Zazwyczaj właśnie te dwa czynniki decydują o zarobkach. Obecnie studenci, którzy jeżdzą do Stanów nastawiają się raczej na zwiedzanie, przygody, dobrą zabawę. Jeżeli bedziesz pracować w jednej pracy program Ci się zwróci. Jak znajdziesz drugą ... to zarobisz. Niektórzy wychodzą na zero inni zarabiają 10 tyś zł, a zadarzają się jednostki, które lecą na Alaskę i przywożą 10 tyś $. W Las Vegas stosunek zarobków do kosztów utrzymania wydaje się być korzystniejszy niż w innych miastach USA. Koszty wyjazdu opisałem w poprzednim poscie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hej wybieram sie do Las Vegas razem z Katrinna. Mamy na oku jedna oferte z biura, ale nadal czekamy na potwierdzenie. Niewykluczone ze udaloby sie jeszcze kogos podczepic. Mamy tez pewne pomysly, gdzie mozna szukac drugiej pracy - bylismy juz wczesniej w Vegas. Zainteresowani?

czy mozna sie podczepic pod te gromadke? jestem jak najbardziej za las vegas, napiszcie, dudkowa@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Mieszkam w Las Vegas i kilka lat tem znalem tutaj ze 20 osob na work & travel. W tej chwili mysle zeby wznowic kontakt z nowymi osobami jesli ktos potrzebuje pomocy.

Np. mam puste mieszkanie (condo) ktore wlasnie remontuje niedaleko MGMu (przy ulicach Tropicanie i Maryland): 3 sypialnie i living room (4 pokoje). Moje koszta (spoldzielnia mieszkaniowa i podatki) to ok $300 miesiecznie, i za tyle moge je udostepnic, choc raczej tymczasowo gdy ktos jest w trakcie szukania pracy i dluzejterminowego mieszkania: powiedzmy $25-$50 od osoby tygodniowo wliczajac prad, wode i internet (w zaleznosci od ilosci osob, moze do 6-ciu). Jesli by was tam sie za duzo zjechalo i cierpialo to mozecie dac znac :-)

Dane kontaktowe podam po otrzymaniu wiadomosci prywatnej przez ten forum.

Pracy nie moge pomoc znalezc, ale pozdrawiam i zycze milej podrozy i znalezienia jak najlepszej pracy!

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...