Skocz do zawartości

Czy Jest Szansa Na Ponowny Wjazd?


Guzioo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moja sprawa jest nastepujaca.

W 2006 roku bylem studentem drugiego roku i postanowilem wyjechac na Camp. Wszystko poszlo zgodnie z planem. Bez problemu dstalem wize, przylecialem do USA, odbylem Camp, pozniej zwiedzalem troche USA. Postanowilem nie wracac do kraju (co mnie podkusilo!). Zostalem w Chicago, zmienilem status na F1, chodzilem do szkoly na weekendy ale tez pracowalem (oczywiscie bez pozwolenia na prace). Mialem konto w banku, rozliczalem sie z podatku na SSN. W 2008 postanowilem wrocic do kraju. W dalszym ciagu bylem na wizie F1 takze wyjechalem majac w dalszym ciagu ten status wizowy.

Wlasnie skonczylem szkole w Polsce i chcialem podjac prace na statkach wycieczkowych, jednak jest napisane, ze po wstepnej selekcji bedzie trzeba ubiegac sie o wize C1 D w ambasadzie amerykanskiej. Nietety nie wiem czy bedzie szansa abym ja dostal.

Stad moje pytanie czy bede mial szanse na dostanie wizy? Czy jest moze jakis sposob aby dowiedziec sie czy bedzie taka szansa (jakies spotkanie z konsulem?)

Z gory dziekuje za wszystkie pomocne informacje i pozdrawiam

Z WLASNEJ GLUPOTY NIE MASZ NAJMNIEJSZEJ SZANSY NA OTRZYMANIE VISY C1 D NIGY JEJ NIE DOSTANIESZ NIESTETY MUSIMY PLACIC CZASAMI BARDZO DUZA CENE ZA NASZE MLODZIENCZE BLEDY. SORRY AND GOOD LUCK JOHN ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...