Skocz do zawartości

Wypożyczenie Samochodu Czy Inny Transport


Jacob87

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem od milopl www.usacarsrental.com i oto co mi wyskoczyło... http://imageshack.us...28/auto1ej.jpg/ to jeszcze nie taka zła cena o ile ma te wszystkie ubezpieczenia itd ale nie widzę by można było coś jeszcze pozaznaczać dodatkowo... czyli czy to suma końcowa? Jeśli tak to nie jest tak źle ale pewnie nie jest to takie różowe :P

@edit a taka ofera z Hertz http://imageshack.us...13/auto2ye.jpg/ - te same dni i miejsce wynajmu. To cena jeszcze do przyjęcia tylko znowu czy to zawiera te wszystkie dodatki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jacob87, cena jest wysoka moim zdaniem, w Dollarze powinno być taniej.

Cena z takich porównywaczek (ja używam expedia.com) pokazuje tylko opłatę za wypożyczenie. Ubezpieczenie to będzie drugi tysiączek (ja latem za wypożyczenie w NYC na JFK Forda Egde na miesiąc zapłaciłem 1200 USD a ubezpieczenie + ez pass kosztowały mnie dodatkowo 1400 USD).

Jeżeli oddasz w innym miejscu, niż pożyczyłeś, to zapłacisz drop off fee, które też wynosi nie raz i kilka setek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby Ci się udało. Za samo ubezpieczenie musisz liczyć minimum 10-15 USD za dzień, za podstawowy pakiet (dla tak małego auta).

Ogólnie plan zwiedzania masz fajny, ale wschodnie wybrzeże jest drogie i musisz się liczyć z wydatkami. Te Twoje 5.5 tyś USD to nie jest dużo pieniędzy, zwłaszcza, że muzea (poza DC) nie są tanie.

Paliwo też kosztuje (co prawda dla nas wydaje się tanie, ale za to odległości powodują, że sporo go idzie), no i od DC na północ autostrady są w większości płatne, tak samo na Florydzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chevy volt chyba cie porabalo ujedziesz 50 mil i samochod padochl.

no ale ja tu nie pisalem o "niezawodnosci" produktow GM tylko o koszcie paliwa

To, ze daleko nie ujedziesz to juz calkiem inne zagadnienie

Wejscie jest chyba dwie dychy ale jak pokazesz ze jestes student to cos okolo 15 a moze i wcale nie zaplacisz.

Duzo muzeow ma opcje co laska

chyba kiedys juz o tym pisalem, ze niektore indianskie muzea maja tez wstep darmowy

ale wyjscie to juz kosztuje ...hehehe

Tak się zastanawiam, skąd bierzecie na to wszystko tyle pieniędzy? No bo na miesiac 6000 $, Przelot 1000$ , To jest 7000$ , na Zlotowki - 22 tys. , a przy polskich zarobkach o taka kwote nie latwo. Odkładacie, czy jak? Jeżeli tak to ile trwa takie odkładanie na miesięczną wycieczkę? Jeżeli nie problem to prosiłbym o odpowiedź.

e tam, hamerykane nie odkladaja

po prostu pozyczaja - na przykla na karte kredytowa

ale w popularnym zargonie mowi sie tutaj :"mam tyle i tyle tysiecy dolarow"

co tak na prawde oznacza: " limit mojej karty kredytowej to tyle i tyle tysiecy dolarow"

ameryka jeszcze nie raz cie zaskoczy...hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.traveljigsaw.pl znalazłem na tym auto Chevrolet Aveo na 3 tygodnie w tym Ochrona od kradzieży (cena wynajmu zawiera ubezpieczenie od skutków uszkodzenia zniszczenia oraz kradzieży z bez wkładu własnego), nielimitowany przebieg + pakiet standardowy. Za to jak na razie wychodzi 800$ nigdzie nie ma innych opcji by dodać kolejne ubezpieczenia, więc tu zamawiam a przy kasie w Stanach pan mówi że jeszcze kilkanaście dolarów za to i tamto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że żądają 60 USD + TAX za dzień dla kierowców, którzy nie mają skończonych 25 lat.

Poza tym, ja bym szczegółowo przeczytał warunki ubezpieczenia, bo w tej cenie jest zapewne totalny basic plan, żeby się nie okazało, że po byle stłuczce (w NYC łatwo o nią) będziesz następne 10 lat pracował na spłatę jej kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.traveljigsaw.pl znalazłem na tym auto Chevrolet Aveo na 3 tygodnie w tym Ochrona od kradzieży (cena wynajmu zawiera ubezpieczenie od skutków uszkodzenia zniszczenia oraz kradzieży z bez wkładu własnego), nielimitowany przebieg + pakiet standardowy. Za to jak na razie wychodzi 800$ nigdzie nie ma innych opcji by dodać kolejne ubezpieczenia, więc tu zamawiam a przy kasie w Stanach pan mówi że jeszcze kilkanaście dolarów za to i tamto?

no ale czy ochrona od zatrzymania sie na autostradzie po 15 minutach jazdy jest ?

oto jest pytanie ...hehehe

te "aveo" jak rowniez inne produkty z naklejka GM wygladaja dobrze tylko na parkingu

Nieprawda.

Prawda

na florydzie florida turnpike jest platna

potwierdzam bo nawet nie jechalem...hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...