Skocz do zawartości

jak znaleźć pracę w NY?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie - jestem fryzjerką, mój mąż także i dostaliśmy wizę na 10lat.Jak załatwiać tam pracę?Czy tutaj jakoś szukać czy zaryzykować i szukać już na miejscu?Najpierw wybieramy się do NY, tam chyba łatwiej o pracę. Ale czy w ogóle ktoś zatrudni nas bez papierów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze nie dlatego nie wpuszczają innych!!!

.Ja zaznaczyłam w zgłoszeniu, że chcę tam pracować i się uczyć.Tak przez pomyłkę.Zapytali mnie tylko gdzie studiowałam - Uniwersytet a teraz robię doktorat.A maż też studiował na UW. Jedziemy na dwa miechy i nie mieli nic przeciwko naszej wizycie w Stanach.O nic więcej się nie pytał.

Przypuszczam,że ludzie , którzy coś sobą reprezentują(chodzi mi o wykształcenie lub praktykę) nie mają problemów, bo oni potzrebują takich ludzi.Dostaliśmy wizę na 10 lat i od razu chcemy starać się o zieloną kartę tam na miejscu.

Bardzo nie w porządku są inne zagadnienia typu-kariera w naszym kraju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze nie dlatego nie wpuszczają innych!!!

.Ja zaznaczyłam w zgłoszeniu' date=' że chcę tam pracować i się uczyć.Tak przez pomyłkę.Zapytali mnie tylko gdzie studiowałam - Uniwersytet a teraz robię doktorat.A maż też studiował na UW. Jedziemy na dwa miechy i nie mieli nic przeciwko naszej wizycie w Stanach.quote']

Rozumiecie cos z tego raz piszesz ze chcesz na 10 alt potem na 2 miechy , hmm a pozatym nie dostaliscie wizy na 10 lat nie wiadomo jeszcze na ile bedziecie mogli tam zostac ... swoja drogia pierwsze slysze o czyms takim jak fryzjerka z doktoratem heh :oops: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale siorka wpisała się na mój wątek :twisted:

Ja jestem fryzjerką ona nie hehe

a jeśli chodzi o pracę to większość jedzie właśnie do pracy, ja nie jadę tam po to ,żeby gonić na 3 etaty.Chcemy zarobić, zeby zwiedzić świat i zobaczyć jak się żyje w innych krajach.To chyba nie grzech...A jeśli tak to cóż...taka nasza natura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też dołanczam sie do pytania w tytule postu :D Czekam na wszelkie podpowiedzi w jaki sposób najlepiej znaleść samemu prace w NJ, gdzie szukać czy może przez jakąś agencje lepiej czy samemu, gdzie dać ogłoszenie, czy szukać jeszcze tu w Polsce czy tam na miejscu? Ile czasu mi zajmie znalezienie tam czegoś?Prosze o wszystkie namiary, adresy, wskazówki, strony internetowe, jednym słowem wszystko co mogłyby się przydać :wink: ....

Fajnie jakby sie osoby tam przebywajace wypowiedziały na ten temat, lub które już to tam przerabiały :D

Pozdro!!! i czekam na informacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...