Skocz do zawartości

Potwierdzenie znajomości języka


salel6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam pytanko.

Czy IELTS jest konieczny do poświadczenia znajomości angielskiego czy też może to być np. FCE. Na forum gazety ktoś kiedys pisał, że on przedkładał właśnie FCE. W moim przepadku było by to o tyle prostsze, że ten właśnie certyfkat już posiada, a to by przyspieszyło złożenie aplikacji.

Jestem właśnie na etapie kompletowania dokumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wyjasnieniach dotyczacych wymaganych dokumentow jest wyraznie napisane ze potwierdzeniem znajomosci jezyka jest albo IELTS albo jakis tam kanadyjski egzamin, nie pameitam w tej chwili nazwy. Wybor jest zatem prosty. Sama myslalm ze nie musze go zdawac bo mam inne potwierdzenia ale wole nie ryzykowac bo z biurokracja sie nie wygra.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

zgadzam sie ze zmijka - w instrukcji jasno pisze ze musi byc IELTS, w przypadku osob ktorych pierwszy jezyk to nie angielski wynik IELTSu jest JEDYNYM niepodwarzalnym wyznacznikiem znajomosci jezyka. mozesz probowac z FCE, bo czytalem tez ze w W-wie byl taki przypadek, ale spodziewaj sie wtedy klopotu w postaci Interview lub "nakazu" wykonania IELTSu.

pozdro

Witam, Mam pytanko.

Czy IELTS jest konieczny do poświadczenia znajomości angielskiego czy też może to być np. FCE. Na forum gazety ktoś kiedys pisał, że on przedkładał właśnie FCE. W moim przepadku było by to o tyle prostsze, że ten właśnie certyfkat już posiada, a to by przyspieszyło złożenie aplikacji.

Jestem właśnie na etapie kompletowania dokumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

MAm pytanie odnosnie potwierdzenia znajomosci jezyka ang - IELTS egzamin puktowany od 1-9 - ile trzeba miec aby rozsadnie rzecz biorac miec szanse.... moze juz ktos skladal i otrzymal pozytywna odpowiedz...

wydaje mi sie ze takie minimum to chyba odpowiednik FCE czyli od 5 w gore.. czy sa jakies rygorystyczne przepisy odnosnie tego (tyle i tyle i koniec) czy tez ocenia sie calosc aplikacji gdzie jezyk jest jednym z elementow skladowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...