Skocz do zawartości

Czy leci ktoś do Williamsburga w Virgini ????


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

cóż.. Williamsburg to niewielka mieścina, rozrywek praktycznie żadnych (oczywiście poza Busch Gardens i Water Country - ale jeśli ktoś tam pracuje to po paru tygodniach nie jest to już żadna atrakcja :D), z zakupami też kiepsko... aha! mieszkałam w sąsiedztwie dzielnicy kolonialnej tzw. Colonial Williamsburg - fajne miejsce na spacerki, czujesz ducha przeszłości jakbyś się nagle przeniósł w czasy a la Doktor Quinn, nawet ludzie w strojach z epoki się tam kręcą - polecam!!! :D

niestety, jeśli nie masz samochodu to jesteś praktycznie uwiązany w Williamsburgu, bo transport miejski i międzymiejski kiepsko rozwinięty... a praca w hotelu - jeśli to housekeeping to serdecznie współczuję - ja wytrzymałam miesiąc pracując dla MHI Hotels - liczy się szybkość i dokładność, a praca wyjątkowo ogłupiająca, monotonna i co tu kryc też męcząca fizycznie; do tego pracowały ze mną młode Meksykanki, które nie znały angielskiego albo panie w wielu naszych mam/babć - więc nawet nie było z kim pogadać... ale zarobki + napiwki były całkiem niezłe, więc jeśli housekeeping jest dodatkową pracą to można się skusić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
W Williamsburgu odradzam KINGSMILL RESORT, byłem wiem, TO PIEKŁO!!!!,

Ejj, Alan, nie przesadzaj, jade już 3 raz, do Kingsmilla;)

Właśnie, Alan, nic mi to nei mówi, ale podejrzewam ze wiem z kim mam do czynienia. Moze mała podpowiadź. ;)

Lece za miesiąc, do 1 czerwca bede mieszkał na International Villeage, potem na Colonial Pines, zapraszam na jakąś imprezzkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W Williamsburgu odradzam KINGSMILL RESORT, byłem wiem, TO PIEKŁO!!!!,

Ejj, Alan, nie przesadzaj, jade już 3 raz, do Kingsmilla;)

Właśnie, Alan, nic mi to nei mówi, ale podejrzewam ze wiem z kim mam do czynienia. Moze mała podpowiadź. :)

Lece za miesiąc, do 1 czerwca bede mieszkał na International Villeage, potem na Colonial Pines, zapraszam na jakąś imprezzkę:)

pracowałem w kingsmillu moge zapytać co ci się podoba tak w KM że byłeś tam aż tyle razy? ja pracowałem miesiąc tam a wcześniej w BG i żadnego z tych miejsc nie polecam jak chcecie zobaczyć troche stanów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...