Skocz do zawartości

Transfer wiekszych kwot z PSFCU do PL


Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, ronni37 said:

a nie może wpłacic na Coinbase USD z konta z US i wypłacić USD na konto walutowe w ING ? co na to Coinbase ?

Mogę się mylić, ale numery kont USD obsługiwanych w coinbase tylko w formacie amerykańskim (ACH się to chyba nazywa,w przeciwieństwie do IBAN).

Natomiast co o czym piszesz warto sprawdzić w Krakenie, bo tam może nie być takiego ograniczenia - z autopsji na Krakenie miałem zarówno fiat w postaci USD i EUR ale przelewy robiłem tylko w EUR, więc podejrzewam, że opcja wypłaty USD na rachunek IBAN też może być dostępna (z dokładnością do rezydentury, którą miałem w EU a OP jak się domyślam ma w USA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się składa że mam konto w P&S i w Wise i mozna zrobic przelew ACH z P&S do wise wczesniej lącząc konta w obu bankach

a jak masz juz pieniadze na wise to z latwoscia mozesz je przewalutowac w wise lub w revolut i nie musisz placic zadnych prowizji za wysylanie/odbieranie przelewow jest to za darmo - wiem bo wielokrotnie tak robilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już zdążyłem zmienić plan. Po tych wszystkich godzinach kombinowania wychodzi na to że najbardziej opłaca się po prostu wymieniać walutę między kontami w ING, mają kantor bez prowizji a różnica jest bodajże tylko 1 grosz w porównaniu do REVOLUTa i Wise. Także na końcu najprostsze rozwiązanie wychodzi najlepiej.

Z tym że po ostatnim krachu na rynku jeszcze sobie poczekam z tym przewalutowaniem bo $ strasznie spadł xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...