Skocz do zawartości

czy ktos dostał wize z 3 roku s tudiów licencjackich na camp


Rekomendowane odpowiedzi

gdybyś nie miala szans na uzyskanie wizy, konsultant nie mogłby CIe zapisac na program.

jesli konczysz studia w czerwcu i nie bedziesz sie juz nigdzie uczyc, wizy nie otrzymasz. jesli przelozysz obrone na pazdiernik- wize dostaniesz, jesli bedziesz zdawac na uzupelniajace wize otrzymasz :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i znowu wszystko sie da zalatwic:)ja bylme na 3 letnich studiach inzynierskich. obrone mialem 16 czerwca. lecialem 21 czerwca. oczywiscie CA nie ma zadnego pojecia o studiach bo wystarzcy im zaniesc tlyko zaswiadczenie ze studiow no i juz. nie moglem przeniesc obrony na wrzesien bo chcac od razu od pazdziernika zdawac na uzuplenaijace magisterskie musialem obronic sie w czerwcu i zlozyc dokumenty przed wylotem. Balem sie jak bedzie w konsulacie. a bylo tak: babka w pierwszym okienku (polka) kanpnela sie ze jzu koncze studia i na nic zdaly sie moje tlumaczenia ze ide jeszce na 2 lata. wbila mi pieczatke na formularzu ze "final exam 16 June". wtedy sie przestarszylem. Ale poszedlem do drugiego okienka do bardzo milej Amerykanki ktora sie mnei po prostu zapytala co bede robil po studiach wiec jej grzecznie powiedzialem ze ide jeszce na 2 lata i sprawa zalatwiona. Tepretycznie i praktycznie od 16 czerwca do 1 pazdz nei bylem studentem a jednak bylem na wymianie dla studentow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...