Skocz do zawartości

Irvington - Virginia, lub Newport - Rhode Island, był ktoś ?


Rekomendowane odpowiedzi

otrzymałem własnie oferty pracy, pierwsza to Newport, Rhode Island oraz druga w miejscowosci Irvington w stanie Virginia, chcialbym sie dowiedziec czy ktos z was byl w tamtejszych rejonach i orientuje się jak tam jest i czy warto podjąć pracę właśnie tam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spedzilam w Newport, RI ponad trzy miesiace. To takie fajne, turystyczne miasteczko (nie zadna dziura), ktore 'zyje' tylko w sezonie (we wrzesniu robi sie juz 'slow'). Jest tam wiele restauracji, sa sklepy, kluby, pub'y, no i ocean. Niestety jest tam drogo (swoje posiadlosci maja tu bogaci Amerykanie, ktorzy przyjezdzaja do Newport tylko na wakacje; to takie sportowe miasto-turniej tenisowy, wystawy yacht'ow, regaty). Minusem jest tez pogoda-cieplo i bardzo wilgotno (czlowiek non stop sie poci). W wakacje jest tam sporo Polakow, Blugarow, itp., a takze studentow amerykanskich, o druga prace jest bardziej ciezko niz latwo. Jesli chodzi o ciekawe miejsca, to tzreba pamietac, ze to jes wschodnie wybrzeze i nie ma tyle do zobaczenia, co na zachodnim. Z Newport jest naprawde blisko do Providence (fajne, spore miasto) i do Bostonu (magiczne miaso, jak dla mnie najladniejsze na wsch wybrzezu). Jesli chodzi o NY, to w jedna strone jechalismy samochodem ok.4,5h, innym razem niecale 3. Jak juz jestes w Newport, to musisz kupic rower, inaczej nie da sie tam poruszac (chyba ze masz samochod :) ). Ja spedzilam w newport bardzo fajne wakacje. Ciekawa jestem, gdzie mozesz tam pracowac?! pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...