Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

poczytaj sobie dobrze ta umowe, dziecinko... za duzo bylo "chyba" w tej twojej wypowiedzi. gdybym byla panem michalkiem to dawno zerwalabym z toba umowe.. przynajmniej bedzie jednego pyskacza mniej na tym forum. w sumie to ja nie wiem o co ty sie rzucasz??? ze bilety za drogo? trza se bylo samemu kupowac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie wiem ale ostatnio na forum dochodzi do strasznych pyskowek. Jesli sie nie uspokoicie to bedziemy musieli pare osob czasowo zbanowac az ostudza swoj zapal do klotni.... chyba mozna normalnie prowadzic "debate" bez wyzwisk? :roll:

@skandal prosilem abys zmienil podpis ..... chcesz byc pierwszy?

Jakby zerwal umowe to musi to zrobic na jakies podstawie, ktora jest okreslona w umowie. Zachowaj maila. Ew mozesz go pozwac za utracone korzysci z wyjazdu. :idea: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Ja lece do Maiami, na 4 czerwca mam wylot i przyszla mi cena 3140 zl.Teraz  tylko sie zastanawiam, czy jak robilam przedplate 1200 zl to teraz bede placic tylko roznice czyli 1940. Bo jezeli nie to za bilet prawie 4500 mi wychodzi a to byloby juz lekkie przegiecie. Jutro z ranca musze wstapic do biura YTP i to wyjasnic bo juz zglupialam.Zreszta po tym biurze wszystkiego mozna sie spodziewac. Mnie juz nawet by nie zaskoczyla gdybym poszla ta jutro a  za biurkiem zamiast szanownej pani Karoliny, pomaranczowy aligato w fioletow kwiatki by siedzial.

zaplacone 1200 odejmujesz od ceny biletu, w koncu to "rata za bilet"

***

w przpadku zerwania umowy z tego co pamietam ytp zatrzymuje sobie wszystkie wniesione oplaty jako grzywne za jej zerwanie, ale spojrzcie na to z dobrej strony- nie kazdy moze sie pochwalic ze trzyma cyrograf w domu :) :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wylot 19 maja, ceny biletu nie znam. Ale wczoraj zaczelismy ze znajomymi z nimi walczyc, lece do atlanty, gdybym teraz sam kupil bilet zaplacilbym 2100, chcialem sie wczoraj dowiedziec ile mam zaplacic w YTP, dowiedzialem sie tylko tyle ze gdybym wylatywal dzien wczesniej czyli 18 maja zaplacilbym "taniej" bo 2700!!! Czyli 19 maja zaplace 3000??? To jest jakas paranoja! Skad oni biorą te ceny? Niech lepiej dolicza od razu na początku programu sobie jakas prowizje 500zł a potem niech nie klamia tak z tymi biletami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie dowiedzialem cene biletu- 3000tys tak jak myslalem i nie mozna tego niby zmienic, dostalem numer telefonu do jakiejs kobiety ktora sie tym niby zajmuje, ale okazalo sie ze ona sie tym nie zajmuje, powiedziala tylko ze to normalna cena, ze bilety zalatwia Amin travel, jak zaczalems sie z nia klocic ze cena takiego biletu to max 2300 to powiedziala ze t ceny na internecie maja ukryte koszta, pozatym podrozalo paliwo i inne takie bzdety. A ja nie sprawdzalem cen na necie tylko w bylem w agencji STATRAVEL, to siec miedzynarodowa, i tam cena lotu air france z katowic do atlanty wyszla cos kolo 2180zł. W ogole nie wiem czy zauwazyliscie,ale na stronie Amin Travel, zlikwidowano wszelkie mozliwosci szukania polaczen itd, oni sa tak skubani ze az strach. A najgorsze jest to ze dalem sie namowic na kupno przez nich biletu, ale gosc w biurze(ktory juz tam nie pracuje) obiecywal ze bilet nie bedzie drozszy niz 2400... Bede w przyszlym roku zrywal wszystkie plakaty YTP, odradzal ich wszytskim, bede na nich plul i mowil ze to najgorsze biuro, bo to biuro oszustów!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3900 i do dzisiaj trzeba wykupic bilet :) lol gdybym poczekała do poniedziałku pewnie byłoby wiecej niż 4000 ;)

A ja lece z Warszawy :P czyli 200 zł dodatkowo na przejazd :)

Tak ten koleś w krawacie z amerykańska flaga :P tez mowił ze nie wiecej niz 3000 :)

Ale i tak sie ciesze ze juz mam ten bilet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur... Ja też mam wyższą cene :!: :!: Do tego termin przylotu nie zgadza się z tym co im powiedziałem. Dostał może ktoś odpowiedź z UOKiK :?: Nie miałem do tej pory okazji wybrać się do ich siedziby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko mi podwyżyli dzisiaj cenę za bilet czy innym też. Rano miałem cenę do Newarku na 6 czerwca 3130 a już mam 3180zł

Współczuję Ci... :?

Bilet na ten lot w dwie strony możesz kupić za 1 tys. zł. mniej i pewnie o tym wiesz...

Strasznie Wam "przycinają"... :? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...