Skocz do zawartości

Mieszkanie w Vegas


whate

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz juz rozumiem :)

A jeszcze mam pytanko, bo nas bedzie 5 osób, czy nie bedzie problemu zamieszkac w tym mieszkaniu w Falls na Cambridge w tyle osób, tzn. chodzi mi o wlasciciela, czy to 800$ jest bez wzgledu na to ile osób tam mieszka?

A jeszcze co do Harmon - jakie tam są ceny i czy masz moze jakis kontakt?

Dzieki bardzo za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ciekawi jak to wygląda , czy łazi się po osiedlach i szuka się napisów "for rent" czy też jakieś małe biura nieruchomości są które kwestie wynajmu mieszkania realizują? czy ewnetualnie jak mieszkanie bedzie dla 4 osob , a zamieszkam w nim 8 to czy właścicielowi mieszkania zdaża się sprawdzać ile osob mieszka w mieszkaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ciekawi jak to wygląda , czy łazi się po osiedlach i szuka się napisów "for rent" czy też jakieś małe biura nieruchomości są które kwestie wynajmu mieszkania realizują? czy ewnetualnie jak mieszkanie bedzie dla 4 osob , a zamieszkam w nim 8 to czy właścicielowi mieszkania zdaża się sprawdzać ile osob mieszka w mieszkaniu?

Generalnie zalatwiasz wszystko przez strony, piszesz maile, dzwonisz.

Ale mozesz poprostu zebrac kilka adresow osiedli pojsc/pojechac do kazdego z nich i tam na kazdym osiedlu jest taki officei tam Ci powiedza czy maja cos wolnego, kiedy itd..

A jeszcze mam pytanko, bo nas bedzie 5 osób, czy nie bedzie problemu zamieszkac w tym mieszkaniu w Falls na Cambridge w tyle osób, tzn. chodzi mi o wlasciciela, czy to 800$ jest bez wzgledu na to ile osób tam mieszka?

A jeszcze co do Harmon - jakie tam są ceny i czy masz moze jakis kontakt?

Dzieki bardzo za pomoc!

Teoretycznie na Fallsach moglo do 3 ludzi chyba mieszkac.Ale mielismy wtyki w office i nikt sie nie czepial.Na Harmonie mieli to gdzies.jedynym minusem jest to,ze np. bedziecie mieli tylko 3 klucze i nikt Wam nastepnego nie da.

A kontakt to:

Harbor Island Apartments

370 E Harmon Ave, Las Vegas, NV

(702) 732-9111

Prosze Bardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 lat później...
  • 5 miesięcy później...

Sluchajcie.....www.craigslist.org to lokalne ogloszenia kazdego rodzaju a i mieszkania rowniez

wiec warto spojrzec i zobaczyc co i jak.

Odswiezam temat. Co myslicie o Henderson?

Ja mieszkam w Henderson,Super. i spokojnie wiec git :-)

Jakies pytania, napisz: dadcia@gmail.com

Mieszkam w Vegas na stale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...