Skocz do zawartości

Jak dotrzeć z JFK w NYC do Greyhound...


Bartek996

Rekomendowane odpowiedzi

CZłOWIEKU SZCZERZE CI RADZE NIE BIERZ TAXI A W SZCZEGOLNOSCI MURZYNA BO ZOSTANIESZ WYDYMANY NA CACY!!!!! MOJ KUMPEL W TAMTYM ROKU WSIADł DO TAXI I MURZYN TO MOWIł ZE O MAłO SIę NIE ZESRAł!!!! ZGOLIł ICH 150 BAKSóW!!! Ja w tamtym roku jechałem Shutlle bus czy jakos tak za 15 baksów pod sam dwożec!!! Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
wiecie no tak:

Z JFK >>>greyhound>>Rhode island>>Newport

tylko jest maly problem, co doradzicie?

Przylot na JFK  po 12

Mam nadzieje ze odprawa przed 13 sie skonczy

O  13  bus   ktory  dojezdza dopiero  o 14:30 do greyhounda :(

Moze Taxi?

BO  bus  z NYC  do  Providence jest  o  13:45  albo  o 16:15

i  tym pierwszym jestesmy  w providence 19:40  

albo drugim  o 22:20 :(

A potem jeszcze  pare kilometro do Newport

I zalez mi natym zeby niekiblowac w nocy  w Providence  bo rano musze sie stawic  upracodawcy w NEwport;/

jakies sugestie?  zeby sie wyrobic na13:45 ? chyba niemam co liczyc na to? :(

nie licz nawet na to ze odprawa skonczy sie przed 13, wez pod uwage ze nie zawsze przylatuje sie punktualnie....

nie radze brac taxi bo sie orzna na kase jak mlodego....

moim zdaniem najtaniej i najszybciej bedzie wziac metro linii A lub C...po wyjsciu z lotniska skieruj sie do stacji subway i popros w okienku mape metra (daja za free)....i popros kogos zeby ci pokazal w ktory subway masz wsiasc, ale jestem pewna ze A i C dojezdza az na 8 ave do port autority....mysle ze jestes w stanie dotrzec tam w jakas godzine..., powiem ci jeszcze jedno jak wsiadziesz w subway A express to bedziesz duzo szybciej bo on nie zatrzymuje sie na wszystkich stacjach

a to jest link do mapy subway'a wydrukuj i przestudiuj przed lotem :)

http://www.gc.cuny.edu/ABOUT_GC/directions...s/subwaymap.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZłOWIEKU SZCZERZE CI RADZE NIE BIERZ TAXI A W SZCZEGOLNOSCI MURZYNA BO ZOSTANIESZ WYDYMANY NA CACY!!!!! MOJ KUMPEL W TAMTYM ROKU WSIADł DO TAXI I MURZYN TO MOWIł ZE O MAłO SIę NIE ZESRAł!!!! ZGOLIł ICH 150 BAKSóW!!! Ja w tamtym roku jechałem Shutlle bus czy jakos tak za 15 baksów pod sam dwożec!!! Powodzenia

no coz.. kumpel sam sobie winny ze nie wsiadl do yellow cab tylko do innej taxi. a murzynow zostaw w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wszyscy metro, metro przecież dużo szybciej i bez przesiadek jest http://www.nyairportservice.com/ Wiec po co kombinować?? Przecież wszyscy Ci co zadaja takie pytania lecą pierwszy raz... Wiec dużo prosciej wsiąść w jeden autobus i dojechać do Dworca autobusowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj nie przesadzaj , co z tego ze jade po raz 2gi jak na port authority nie bylam... :) ani razu . skoryrzystajac z metra tez jest bez przesiadek, ani doslownie jednej. wisadasz w A - niebieska linia po lewej na dole jest JFK jedziesz caly czas do góry az do 42str- tadam! jestes przed stacja greya juz za 2$ :( ( czywiscie za airtrain 5$ tak czy siak) masz tu piękną mapkę i looknij : http://www.mta.info/nyct/maps/submap.htm , naprawde nie ma zadnej filozofii...

nawet z przesiadkami tez sie placi 2 $ - bo caly czas sie poruszasz tak jakby w podziemiach, wewnątrz .nie wychodzisz przez bramkę na zewnątrz, do góry

wybór należy do Ciebie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yy... małe sprostowanie - JFK po prawej na dole , potem airtrain , potem A az do Manhatanu , na 42 wysiadasz.

oo widze że kolega tez ma wylot 12 , to tak jak ja. i tez bede na jfk . ktorego masz przylot? bo ja o 14:00 12.06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...