Skocz do zawartości

Jakiego laptopa kupic ?


ezquerro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niedawno kupiłem Compaqa seria 5000 grałem w warcrafta i spoko chodził, chociaż procesor tylko 1,46. reszta specyfikacji na wwww.circuitcity.com (jedna z większych i bardziej dostępnych firm ze sprzetem, z tego co się oreintuję to aktualizują stronę w każdy wtorek i piątek, dlatego najlepiej w te dni szukać np promocji :) ja mojego kupiłem za 470 $ -> przecena z 799$ :P )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz ponad 2 miesice w stanach wiec czas kupic laptopa,niestety niemam czasu by przegladac internetu  /dwie prace, do biblioteki daleko/ wiec pochwalcie sie w tym temacie co udalo wam sie kupic, gdzie i za jaka cene, albo wklejcie linka.

Interesuje mnie laptop w cenie 800-1200$ , centrinio + karta graficzne[/code]

http://www.ibuypower.com/mall/lobby.htm

ibuypower ma złe opinie dotyczące serwisu i części w nim montowanych. Osobiście więc nie polecam.

Tak samo jak nie polecam Della, który po pierwsze miał teraz wpadkę z bateriami (linka podał JacekN) a po drugie seria Inspiron wygląda bardzo plastykowo (niestety w realu te laptopy są brzydkie, choć to oczywiście kwestia gustu).

12.1" Dell:

KLIKNIJ

Osobiście zastanawiam się między Alienware, Acer, Toshiba i HP (nie Compaq).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...