Skocz do zawartości

pamiatki


crowM

Rekomendowane odpowiedzi

witam

za 3tyg wracam do Polski a nic nie kupilem jeszcze najblizszym. co wy kupujecie na taka okaze. wspomnie ze chodzi mi o najblizsza rodzine i rodzine mojej dziewczyny. zalezy mi na czyms niedrogim.

drugie pytanie mam odnosnie alkoholu. chcac kupic komus alkohol co wybrac? chcialbym kupic jakis alkochol amerykanski, tylko taki razcej nie popularny w polsce a nie johnego walkera

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - co do pamiatek to nie wiem co ci poradzi- ja na przykład kupowałam dla wielu osób perfumy - tak po przecenach- lub skarpetki

bryloczki i kieliszki jakies z logo róznych stanów - a co do alkoholu to zamiast Johnego polecam Maker's mark - to taki bourbon - a to amerykanski trunek - butelka kosztuje podajze ponad 20 $wiec nie tak tanio - mozna tez kupic taki likier o nazwie Kaluha - chyba tak to sie pisze - wraz z wódka i mlekiem tworzy bardzo dobry drink - butelka kosztuje chyba 18$- lub jakies pivka - to nie bedzie drogie (coors, budweiser, coronaitp)oto moje rady - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...