Skocz do zawartości

realizacja paychecka w polsce


brg

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Wiecie czy da sie jakos zrealizowac paycheck od pracodawcy w PL? Jak nie, czy da sie elektronicznie, bedac w Polsce przelac pieniadze z Bank of America na polskie konto? W Warszawie niby jest oddzial tego banku, probowalem tam dzwonic, ale powiedzieli mi ze nie mozna tam zadnych tranzakcji przeprowadzac. Wiecie cos na ten temat? Dodam ze sprawa dosc pilna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Realizowałem do tej pory 8-10 czeków i paychecków w BPH - każdorazowo płaciłem 10 zł od czeku (wartość czeków nie przekraczała 300$) - wydaje mi się, że prowizja to 1% kwoty widniejącej na realizowanym czeku.

Czas oczekiwania 4-6 tygodni (czeki inkaso), czeki z niektórych banków mogą być zrealizowane na miejscu ('od ręki').

Pieniądze można otrzymać w dolarach lub w złotówkach.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja realizowałem czek ze zwrotem podatku w BPH i dostałem od ręki pieniądze w kasie, bez problemu, a prowizja wynosiła tylko 20 zł, a z tego co wiem w innych bankach dają to na jakieś inkaso i trzeba czekać na pieniądze kilka tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym sie rozni paycheck o checku dawanego przez pracodawce:) ? bo nie wiem ;))

hihih

Niczym o ile pracodawca daje ci czek ktory jest czekiem rozliczeniowym, bo Paycheck jest wlasnie czekiem, ktory jest wydawany przez pracodawce tylko z wyplata.

Dodatkowo przy paycheck'u masz zazwyczaj infromacje o tym ile zaplaciles podatkow i jakich itp.

Zwykly czek moze byc wypisany za cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...