Skocz do zawartości

Jak wyjechać do USA


rosti24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam ogromną prośbę do osób, które mogą mi udzielić informacji na temat wyjazdu do USA. Moim marzeniem jest roczny pobyt na tym kontynencie. W tym czasie chcialabym odbyć płatny staż lub coś w tym rodzaju. Jestem absolwentką więc nie mogę się już załapać na żaden z programów przeznaczonych dla studentów. Wiem także, że są programy rownież dla absolwentów czy ktoś z nich korzystał?i czy koszty są tak wysokie jak w przypadku tych dla studentów?. Chcialam też zaznaczyć że mam ciocie w USA ( w Chicago), czy ona mogłaby mi jakoś pomóc?.Nie chce jechać na wize turystyczną bo wiem że nie będe mieć żadnych szans na legalną prace, a bardzo mi na tym zależy. Czy trudno jest dostać wize? w moim przypadku jaki będzie jej rodzaj?i na jaki mniej więcej koszt muszę się przygotować planując taką podróż. Będe wdzięczna za odpowiedzi i pomocne rady.

Aha zapomniałam dodać że pracuję już od 3 lat w księgowości i czy mam szanse na podobną pracę w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...