Skocz do zawartości

Spadek kursu USD...mam się bać?


Lupus85

Rekomendowane odpowiedzi

Dolar jest słaby bo jeszcze go trochę mam w banku. Jak już sprzedam wszystkie dolarowe zaskórniaki po żenująco niskim kursie to dolar zacznie rosnąć. Ehhh, jak pech to pech. Dobrze, że sporo zielonych puściłem na zwiedzanie USA, to będzie miało dla mnie dużo większą wartość niż przeliczanie na Peleny czy inne Eury :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie sledze ostatnio kurs dolca i wydaje mi sie ze ostatnie 3 dni moga byc zwiastunem stabilizacji jego kursu. czyli zgadzaloby sie to co pisza w linku, ktory podalem strone wczesniej. no albo to zasluga panna andrzeja i zawirowan w rzadzie :lol: zobaczymy co przyniesie nastepny tydzien....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...nie przesadzajmy że co nowa afera pomoże umocnić się Dolarowi wobec naszej złotóweczki... Chociaz można by wysunąć taką uwagę.. :D Ja również sledzę ten kurs...jest szansa widze że może za szybko nie spadnie poniżej 2,80zł....miejmy nadzieję.

A tak jeszcze troszke pomarzmy...:lol: Jak wejdzie Euro w Polsce....to wowczas chyba dopiero nie bedzie się opłacało jeździć...? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na wzrost kursu dolara, spadek dolara to swiatowy trend a z trendem sie nie walczy... Jakie to ma znaczenie z reszta czy sprzedasz teraz za 2.8zł czy za 2 miesiace za 3 zł?? co tu sie zastanawiać sprzedaj tereaz zaiwestuj dobrze na GPW to moze jeszcze sie załapiesz na rajd sw. mikołaja i zarobisz 20 moze nawet 30%. Ja zawsze tak robie po powrocie sprzedaje wszystk odrazu nie patrząc na kurs i inwestuje, powiem tylko ze sie naprawdę opłaca :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kurs się waha nie dlatego, że Andy sie popłakał, tylko dlatego, że trochę niespełniły się oczekiwania obserwatorów odnośnie podstawowych danych makroekonomicznych w hameryce (głównie jeżeli chodzi o saldo obrotów bieżących, bezrobocie, liczbę nowych miejsc pracy, konsumpcję i parę innych)

no i raporcik komisji ds iraku też nie przeszedł bez echa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...