Skocz do zawartości

coś śmiesznego...


karus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Chlopaki z ktorymi mieszkal nagrali to jak gosciu byl troche cykniety.

Najlepsze jest to ze to wyszlo na jaw, poprostu ludzie poznali go z jego djerewni (bialostockie), wszyscy sie smiali z jego, zony i dzieci. Chlop popelnil samobojstwo w rozterce. To byl okres lat 80tych, coprawda teraz nic sie nie zmienilo tutaj, no moze rozmowy USA-PL telefoniczne sa tansze i dolar jest [beeep] warty a reszta jest jak bylo. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki z ktorymi mieszkal nagrali to jak gosciu byl troche cykniety.

Najlepsze jest to ze to wyszlo na jaw, poprostu ludzie poznali go z jego djerewni (bialostockie), wszyscy sie smiali z jego, zony i dzieci. Chlop popelnil samobojstwo w rozterce. To byl okres lat 80tych, coprawda teraz nic sie nie zmienilo tutaj, no moze rozmowy USA-PL telefoniczne sa tansze i dolar jest [beeep] warty a reszta jest jak bylo. :lol:

powaga z tym samobójstwem?? tak czy inaczej koles mnie rozsmiesza do łez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh nie to nieprawda ze popelnil samobojstwo ja jestem z Grajewa i u nas chyba ta historia jest najbardziej znana jako ze owy czesiek mieszka jakies 5 km od Grajewa w malej miejscowosci ktora nazywa sie Boczki do dzisiaj tam mieszka i ma sie dobrze.... co ciekawe do jezyka wdarly sie u nas teksty tego pana, jak np: Czesiek nie glupi i swoj rozum ma, OOOO KOlezankooo, a w usa slynne sie stalo: przyjdzie zdechnac czy jak h-u-j w tech stanach... no i chyba najbradziej rozpowszechnine wsrod starszych ludzi : O! czesiek pochopnie pomyslal !

Co do poruszonego tematu gwary bialostockiej to uwierzcie mi na slowo ten facet nie ma z nia nic wspolnego LOL chodz rozumiem ze dla ludzi z innych czesci polski mimo wszystko brzmi dziwnie :) no ale taki to juz nasz region ze dziwnie brzmimy... moja zona do dzisiaj sie smieje z niektorych wyrazen jakie uzywam ona jest z Lodzi ja z okolic BIalegostoku.... roznica dla niej ogromna dla mnie niewielka :)

wracajac do smiesznych tekstow ci ktorzy mieli okazje pomieszkac na Greenpointcie napewno wiele z nich poznali lub dow[beeep] o Rzeszowie albo Lomzy :)

przyklad: (ze niby w Lomzy tacy sami amerykanie mieszkaja) Konie w Lomzy wode z wiader po kampnie pija, a ksiadz msze ze skefra odprawia a do konia nie mowi sie wiooo tylko lets go Barbra :lol:

ajjj ten Greenpoincki folklor kto zaczail w tym momencie podejrzewam ze umiera ze smiechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh nie to nieprawda ze popelnil samobojstwo ja jestem z Grajewa

Grajewo, Monki, Bialystok czy Prosiakowo jeden piernik. W kazdym razie sledzie :lol:

ajjj ten Greenpoincki folklor kto zaczail w tym momencie podejrzewam ze umiera ze smiechu :)

Niczym nie umywa sie do folkloru z woj. szikagowskiego :) hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...