Skocz do zawartości

Partnerki.


dmc-88

Rekomendowane odpowiedzi

Amerykanki sa brzydkie :) Moze dlatego :lol:

prosze nie obrazac mojej dziewczyny :) moze nie ma tam az tylu ladnych kobiet co w krajach slowianskich ale bez przesady :lol:

No dobra, ladne tez sa, ale na palcach mozna policzyc :) Widocznie miales szczescie :D Gratuluje :)

No nie wiem, w nmnie w szkole sa naprawde ladne dziwczyny, nawet ladniejsze od lokalnych Polek :PPPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos w tym jest, ja zauwazylem taka prawidlowosc z murzynkami. wsrod tych nastoletnich jest jeszcze sporo atrakcyjnych, ale im starsze tym brzydsze. no ale jest i na to rada... zawsze mozna po pewnym czasie wymienic na mlodsza i ladniejsza ;p

to bylo tak pol zartem pol serio. a mowiac calkiem powaznie, to wcale sie nie zgadzam ze amerykanki sa takie brzydkie. moze i troche trudniej znalezc ladna panne niz w polsce, ale bez przesady nie jest tak zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos w tym jest, ja zauwazylem taka prawidlowosc z murzynkami. wsrod tych nastoletnich jest jeszcze sporo atrakcyjnych, ale im starsze tym brzydsze. no ale jest i na to rada... zawsze mozna po pewnym czasie wymienic na mlodsza i ladniejsza ;p

to bylo tak pol zartem pol serio. a mowiac calkiem powaznie, to wcale sie nie zgadzam ze amerykanki sa takie brzydkie. moze i troche trudniej znalezc ladna panne niz w polsce, ale bez przesady nie jest tak zle.

Co do pierwszego to zalezy jak czarna kobieta o siebie dba. Jak dba o siebie to bedzie dobrze wygladac dobrze nawet jak bedzie starsza. Ale z latynoskami to juz nie za bardzo. Mlode sa naprawde atrakcyjne, ale im starsze to tym gorzej. Co do drugiego to uwazam ze Amerykanki sa tak samo atrakcyjne jak Polki. Przeciez one to w wielu wypadkach to mieszanka roznych narodow. Tak samo jak Polacy, po tysiacu lat wojen tez nie plynie w nas 100% krew Polan :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amerykanki na pewno sa bardziej zroznicowane niz polki, przez co generalnie ludzie tam maja wiecej "roznych" kanonow piekna i to co dla samoanczyka bedzie ladne, dla nas juz niekoniecznie. na pewno jest duzo ladnych dziewczyn (naszym okiem patrzac) a widac to wlasnie na campusach uniwersyteckich czy collegach, w duzych miastach (szczegolnie na zachodnim wybrzezu) i na florydzie :lol: jest jeszcze jeden wazny faktor, dla ktorego wydaje sie ze nie ma tam za duzo ladnych kobiet - wszyscy prawie jezdza samochodami przez co czestotliwosc spotkan z drugim czlowiekiem jest mniejsza niz u nas.

a co do starzenia sie to juz inna historia - moja dziewczyna twierdzi ze wiekszosc polek sie brzydko starzeje i ja podzielam jej zdanie. z drugiej strony uwaza ze w polsce jest wiecej ladnych dziewczyn i ja to zdanie tez podzielam 8)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...