Skocz do zawartości

Zdjecie w paszporcie


ladybird7

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej upewnic sie przed wyjazdem, niz zostac cofnietym na granicy.

Wize juz masz czy dopiero zostanie wydana?

Jezeli wizyta w ambasadzie jeszcze przed Toba, a mozliwe byloby wydanie paszportu na miejsce uszkodzonego w rozsadnym czasie - moze warto to zrobic?

Kiedys wymienialem paszport bez oplat - nie bylem podobny do swojego starego zdjecia i sympatyczna kobieta w urzedzie kazala mi wypelnic wniosek o wydanie nowego paszportu pod pretekstem uszkodzenia starego (nie wiem czy dalej mozna zrobic to za darmo).

Pozdrawiam.

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jeśli odkleja Wam się zdjęcie, to możecie mieć problemy jeśli zauważy to urzędnik amerykański na granicy..

Oni mają fioła na tym punkcie!

Ja właśnie mam z tym problem, bo w ambasadzie właśnie z powodu odklejającego się zdjęcia wstrzymano mi wydanie wizy i muszę w ekspresowym tempie wyrabiać nowy paszport:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszy do góry, w moim starym paszporcie zdjęcie tez się delikatnie odklejało, na jednym rogu, potem nawet coraz bardziej po intensywnych wysiłkach ludzi na lotnisku skanujących ostanią stronkę hehe. Nikt mi jednak nie robił problemu z tego powodu, chociaż troszkę się bałam za pierwszym razem. Trzy razy byłam w Stanach z tamtym paszportem i luz. Najważniejsze jest w końcu zdjęcie w wizie, poza tym zawsze możesz mieć inny dokument tożsamości pod ręką... Nic się nie martw, bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...