Skocz do zawartości

Biura podróży, tanie bilety okolice Bielska- Białej ??


Remus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam biuro z ktorego korystalam, ich strona to www.esky.pl, jesli jestes z Bielska Białej, to najblizsze biuro maja w Katowicach, ale ja proponuje do nich zadzwonic, bo przez telefon znalezli mi lepsze polaczenie do US (z jedna przesiadka, a na stronie internetowej najtansze bylo z dwoma, a ponadto cena biletu tez spadła:). Najlepiej zadzwon wlasnie do Katowic: tel. 032 750 60 28

tel. 032 750 60 29

Bilety czesto maja w formie elektonicznej, czyli przesylaja na maila, pozniej trzeba je tylko wydrukowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie ceny biletów są takie same wszędzie ponieważ firmy działają w oparciu o te same systemu rezerwacji miejsc jak np. Amadeus. Wiem bo rozkminiałem ten problem od lutego i ceny są takie same ( w większości) jak chcesz najtaniej to szukaj pośredników gdzie obsługują AirFrance,Delta,Swiss i Alitalie. I koszty się rozbijają o zapłatę dla biura pośrednictwa! Ja zapłaciłem 65 zł, gdzie standartem jest 100-110 zł. Nie napiszę tu jakie to biuro, bo nie zapłacili mi to po co będę ich reklamował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne. Na weekendy jest najdrożej. piątek,sobota, niedziela i poniedziałek są najdroższe. Ja ci powiem że byłem w kilku biurach na poznańskiej Ławicy, laska mi w marcu twierdziła że nie ma już biletu na koniec maja do Norfolk- takie miasto w Virginii, coś pamiętam ze szperała przez Filadelfię :) Od tej pory podziękowałem biurom, wolę brać ręce w swoje ręce odnośnie kwestii biletowej i wyszukiwałem na stronkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jestem z bielska, a dokladnie z jaworza i kupowalam juz bilety kilkakrotnie: www.aero.pl (nawiasem mowiac ma siedzibe w bielsku, ale transakcje sa tylko internetowe), wlasnie esky.pl - bylam powiazana z tym biurem kontraktem przez YES, z ktorym lecialam i jestem bardzo zadowolona. polecam takze alamtur.pl, maja bardzo dobra obsluge telefoniczna.

pozdrawiam,

aniolova

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za rady. narazie zarezerwowalem sobie bilecik na www.lotnicze.bilety.sklep.pl (kupował tu ktos juz moze ? ) za 2750 do Chicago z LOTu. W orbisie juz prawie nic nei było a najtańszu oferta LOTu jaka była to w niezbyt dobrym term i za 3200zł. Poki trwa rezerwacja bede szukal dalej moze cos sie zwolni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Remus,

Nie wiem czy kontaktowales sie z biurem, ktore polecialam, ale wlasnie

na stronie Esky jest napisane o promocji na polaczenia m.in. do Chicago (cena bez opłat lotniskowych 999zl). Linie Alitalia, pisza ze jest pelna dostepnosc miejsc, z tymze te promocyjne polaczenia sa dostepne tylko przy rezerwacji telefonicznej, wylot musi byc od 2007-05-25 do 2007-06-30. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...