Skocz do zawartości

Moim zdaniem to jest kpina!


Remus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Dostałem ostatnio swój paszport z promesą. To co zobaczyłem jednak na okładce tegoż dokumentu zdenerwowalo mnie znacznie. Widnieje tam mianowicie nalepeczka z kodem kreskowym od DHLa chyba. Jest naklejona centralnie na Orzełku - tylko korona wystaje !? Mam nadzieje ze konsul nie zrobił tego z premedytacją. Przeciez tak nie mozna ! To obraza moich uczuć narodowych ! Ostatecznie przecież można było z tyłu przykleić ! Jeszcze to nie chce zejść za dobrze bo klej zostaje! Nie zgadzam sie na takie traktowanie naszych symboli narodowych. Trzeba cos z tym zrobić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hej ja bylam 2 razy w usa i za kazdym razem po wizycie w ambasadzie kiedy dostalam paszport z wiza, byla na nim nalepka bodajze biura tylko ze nie na orzelku, a na dole gdzie jest napisane PASZPORT. ale w sumie nie rozumiem po co oni to tam przyklejaja ?? pozniej ciezko to zdrapac i zostaje klej, ja do tej pory nie moge tego doczyscic:/

ale z orzelkiem to przesadzili :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Dostałem ostatnio swój paszport z promesą. To co zobaczyłem jednak na okładce tegoż dokumentu zdenerwowalo mnie znacznie. Widnieje tam mianowicie nalepeczka z kodem kreskowym od DHLa chyba. Jest naklejona centralnie na Orzełku - tylko korona wystaje !? Mam nadzieje ze konsul nie zrobił tego z premedytacją. Przeciez tak nie mozna ! To obraza moich uczuć narodowych ! Ostatecznie przecież można było z tyłu przykleić ! Jeszcze to nie chce zejść za dobrze bo klej zostaje! Nie zgadzam sie na takie traktowanie naszych symboli narodowych. Trzeba cos z tym zrobić !

nie powiem, też mnie to denerwuje - ciężko to zdrapać....ale bez przesady, paciorek odmawiasz każdego ranka do paszportu?!

...niektórzy to przesadzają :? Moja rada - wsadź w okładkę, będziesz miał nowego, nieśmiganego orzełka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem, też mnie to denerwuje - ciężko to zdrapać....ale bez przesady, paciorek odmawiasz każdego ranka do paszportu?!  

...niektórzy to przesadzają :? Moja rada - wsadź w okładkę, będziesz miał nowego, nieśmiganego orzełka :twisted:

No ok. Rozumiem, ze nie dla wszystkich znak orła w koronie to coś ważnego. Ja twierdze inaczej. Są pewne granice dobrego smaku.

 

jakbysmy im zakleili jakies symbole narodowe to pewnie bylaby afera miedzynarodowa

Zgadzam sie w 100%

Tak sobie myśle co by powiedział jakiś Hamerykaniec jakbym mu zamalowal mazakiem hamerykańskiego bielika ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Dostałem ostatnio swój paszport z promesą. To co zobaczyłem jednak na okładce tegoż dokumentu zdenerwowalo mnie znacznie. Widnieje tam mianowicie nalepeczka z kodem kreskowym od DHLa chyba. Jest naklejona centralnie na Orzełku - tylko korona wystaje !? Mam nadzieje ze konsul nie zrobił tego z premedytacją. Przeciez tak nie mozna ! To obraza moich uczuć narodowych ! Ostatecznie przecież można było z tyłu przykleić ! Jeszcze to nie chce zejść za dobrze bo klej zostaje! Nie zgadzam sie na takie traktowanie naszych symboli narodowych. Trzeba cos z tym zrobić !

Ja proponuje abys w ramach protestu wyrwal z paszportu strone z promesa i odeslal ja do ambasady. To ich nauczy. :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takie rzeczy widziałem. Jak w zeszłe wakacje wracałem pociągiem z Moskwy via Białoruś to w Brześciu celnik białoruski oderwał mi zdjęcie z paszportu po czym przyszedł i powiedział że dokument jest uszkodzony i że mam jechać do ambasady w Mińsku wyrobić nowy paszport. Dopiero 20 $ w łapę poskutkowało.

Co do orzełka to może i tak nie powinno być ale raczej to jest przypadek niż celowe działanie.

P.S Jak czujesz się dotknięty to napisz 'list protestacyjny' do ambasady

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...