Skocz do zawartości

Moim zdaniem to jest kpina!


Remus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
;) ale miałem dziś sen, że mi wlepili tak samo na Orzełka  Polskiego no i też mi to sie nie podobało :) powiedzialem sobie ... no cóż bywa i sie obudziłem  :wink:

nie pal więcej tego.... :twisted: :hahaha: :rotfl2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic!

Mój kolega wysłał mi kartkę z Anglii z wizerunkiem Jej Wysokości Elżbiety II.

I na tą kartkę w Anglii nakleili nalepkę, na której było napisane, że

Przepraszają bardzo, ale kwota zapłacona nie wystarczy na wysłanie kartki pocztą lotniczą i że w związku z tym musiała zostać wysłana innym środkiem transportu. Za ewentualne opóźnienia przepraszają.

Pomijam fakt, że nalepienie tej nalepki pewnie kosztowało pocztę Angielską tyle samo, co dopłata do poczty lotniczej, ale najlepsze jest to, że umieścili ją centralnie na twarzyczce królowej, tak że wystawała korona tylko! ;)

A tak na poważnie, to uważam, że nie przesadzajmy.

Jak tak ktoś kocha Polskę i jej dobre imię, to niech się zachowuje zagranicą jak należy i niech zwraca uwagę ludziom, którzy tam przynoszą wstyd Polsce, a nie burzy się o kawałek papieru z nadrukiem...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja nie rozumiem was [beeep]..ni patrioci przeciez rozmus ma racje moze ja sobie nie zycze zeby ktos mi naklejal jakis sywski papier na godle Panstwa w ktorym zyje ja wiem wiekszasc z was ma w d..pie nasza ojczyzne niby ze taki papierek to nic ale po takich blachostkach mozna ocenic wasz patriotyzm wezcie amerykanow gdyby im takie cos przyklejili to od razu byl by skandaL i wszyscy by sie buntowali a tu na tym forum to tak jak na greenpoincie nikt nie ma odwagi bronic Polski i wstydza sie swojego pochodzenia jak mnie w usa pytali skad jestem to dumnie mowilem ze z Polski i walilo mnie co oni sobie o mnie pomysleli uwazalem sie za lepszego od nich bo nigdzie nie emigrowalem moja rodzina od pokolen zyla w jednym kraju a nie uciekala za granice bo nie umiala sobie poradzic w ojczyznie.

gdzie wasz NACJONALIZM ???!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by mi dali zieloną karte, to mogą na każdej stronie teletubisia wkleić, nawet z różową torebką, ba! nawet cały paszport na różowo mogą mi przefarbować...

Gdzie jest Twoja granica godności i honoru ?

Mogą poniożyć byle by GC dali...super

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...