Skocz do zawartości

Kilka pytań odnośnie podróży samolotem i pobytu w USA


kropek

Rekomendowane odpowiedzi

a jak to jest z ladowarkami do komorek? na mojej widze taki napis "Type: ACP-7E. Input: 230V~/ 50Hz/ 21mA/ 4,8VA. Output: 3,7V=/ 355mA/ 1,3VA." nic mi to nie mowi :/ czy taka ladowarka bedzie chodzic przy uzyciu zwyklej przejsciowki czy w ogole nie ma co jej brac do usa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
a jak to jest z ladowarkami do komorek? na mojej widze taki napis "Type: ACP-7E. Input: 230V~/ 50Hz/ 21mA/ 4,8VA. Output: 3,7V=/ 355mA/ 1,3VA." nic mi to nie mowi :/ czy taka ladowarka bedzie chodzic przy uzyciu zwyklej przejsciowki czy w ogole nie ma co jej brac do usa?

tak ale powoli (ładowanie będzie trwało wolniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaolas

Na tabliczce ma:

DC Batt.: 2x1.5V

DC Ext.: 4,5V ----600mA

a na ładowarce z kolei, która do niego jest dołączona:

INPUT 230-240V ~50Hz 70mA

OUTPUT: 4,5V---600mA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz mieć problemy - jak podłączysz do prądu to on ładuje akumulatorki czy działa jak każde inne urządzenie np lampka? :) myślę że może się zachowywać tak jakby miał wiecznie słabą baterię..

czy przy końcówce (wtyczce) jest też coś napisanego czy to jest sama końcówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaolas

Na początku: dziękuję za pomoc i zainteresowanie:)

On działa z ładowarką wtedy, gdy nie ma włożonych baterii, czyli jak normalne urządzenie z wtyczką.

na discmanie przy wtyczce jest tylko napis 4,5V.

W sumie to działa myślę jak lampka na przykład-Bo ta ładowarka <może to złe słowo>umożliwia mu działanie bez baterii za to dzięki poborowi prądu z kontaktu i ma napisane AC/DC Adaptor. I tyle...

Wolałabym nie być skazana na bateryjki, bo na dłuższą metę to kosztowne:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaolas

Dziękuję za informacje!

Ech... jestem podwójnie zła, bo specjalnie kupiłam discmana na wyjazd:P

No ale nic, stało się, więc nie ma co o tym mysleć:)

Ale komórkę naładuję? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeżeli chcecie aby wasze urządzenia w USA działały poprawnie to musicie zakupić sobie !przetwornice! żadne przejściówki, jeżeli nie macie urzadzenia na 110V! Bo przejściówka to tylko przejście z wtyczki polskiej na wtyczke amerykańską bez jakiekolwiek zmiany w napięciu/natężeniu.

Np. coś takiego :-) :

http://allegro.pl/item194588322_transforma...ocy_150va_.html

i wszystko będzię działało bez problemowo [max moc urzadzenia to 150W w tym przypadku]

pozdrawiam i udanych hollliday zycze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...