Skocz do zawartości

Kilka pytań odnośnie podróży samolotem i pobytu w USA


kropek

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za informacje!

Ech... jestem podwójnie zła, bo specjalnie kupiłam discmana na wyjazd:P

No ale nic, stało się, więc nie ma co o tym mysleć:)

Ale komórkę naładuję? :)

dłużej to potrwa ale, tak, naładujesz komóreczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam

W USA nie tylko napięcie jest inne niż u nas, ale także częstotliwość sieci. My mamy 230V/50Hz a w USA 110V/60Hz. Urządzenia które nie są do tego przystosowane moga chodzić, ale moga również uledz uszkodzeniu dlatego powinno sie stosowac tylko takie które są do tego przystosowane.

Ja mam np. ładowarke:

INPUT 100-240V 50/60Hz

i ona jest przystosowane do pracy zrówno w naszej sieci jak i w USA.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja miałam 2 walizki na kółkach jedną małą drugą duża i jedną miałam zabiezpieczon ataka małą kłódką (którą celnicy rozwalili i moja walizka była na pół otwarta jadąc na taśmie) a drugą zawiązałam kokardką przez 2 zamki taką tasiemką z gospodarczego i oni to też rozwiązali ale potem zawiązali na supeł więc myślę ze ta wstazka to najlepszy pomysł xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej koncepcji kokardki. Jak wybierać kłódka czy nie kłódka to nie lepiej po prostu bez kłódki, zamiast kokardki? Kokardka to żadne zabezpieczenie wg mnie, chyba, że mi ktoś wytłumaczy ten fenomen wstążki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem prosić o radę - co będzie bardziej praktyczne? walizka czy duży plecak? zamierzam zabrać właśnie plecak (chyba lepiej sprawdzi się w podróży po USA), ale chętnie wysłucham opinii doświadczonych.

Najlepiej walizke i średniej wielkosci plecak. Do walizki mozesz dużo rzeczy włożyć i to bedzie Twój bagaż główny, a plecak zabrac sobie jako bagaż podręczny i tzrymać w nim najpotrzebniejsze rzeczy :wink: ( to jeśli chodzi o podróż :) ) Na miejscu w usa walizke zostawiasz oczywiście w miejscu w którym bedziesz mieszkał, a plecak możesz zabierać z sobą niemal wszędzie. Do pracy, na zakupy, wycieczki etc. :P to wg mnie jest najbardziej praktyczne rozwiązanie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...