Skocz do zawartości

NIssan Skyline . okolice chicago


VeNoN

Rekomendowane odpowiedzi

cavscount ma racje chociaż troszkę sie przejęzyczył... Skyline był wyprodukowany na rynek japoński z kierownicą po prawej stronie tylko i wyłacznie.

Myślę, ze Nissan Skyline źle nie wygląda... oczywiście o gustach się nie dyskutuje. Odnośnie zaawansowania technologicznego to na świecie nie został jeszcze stworzony drugi taki samochód jak Skyline, który dorównywał by mu technologią... Jak to kiedyś powiedział Jerremy Clarkson w Top Geare - Skyline to najdroższe jeżdżące Play Stadion na kołach. Model R34 GTR V-Spec - Znakomity silnik, najlepsze na świecie właściwości trakcyjne (jeśli któreś z kół zrywa przyczepność w 1 do kilkudziesięciotysięcznej sekundy komputer sterujący przekazuje moc na resztę kół; mierzy przeciążenie boczne, rozkład mocy itd itd.

Myślę, że można o tym aucie powiedzieć: kultowe.

Aha i jeszcze coś... czy widzieliście kiedykolwiek by auto uliczne tak przyśpieszało:

http://www.autokrata.pl/ogien/607/nissan_skyline_gt/

P.S.

Ja tam mam szacunek dla wszystkich, którzy lubią samochody bez znaczenia jakiej marki. Dziwnie byłoby gdyby każdemu podobało się to samo. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...