Skocz do zawartości

jakie auto do max $2800? (NY)


kull

Rekomendowane odpowiedzi

hej

jestem w NY, jezdze starym Chevrolet Cavalier.

autko wymiata bo malo pali (nawet 50 mil na 1 galonie !!), ale zaczyna sie sypac. Musze cos znalezc do max 2800$. Mam 3 pytania:

1. Jakie autko, abym pojezdzil z 40 mil na galonie (ceny strasznie skoczyly z paliwem, masakra)

2. craigslist.org to najlepsze biuro ogloszen ? :(

3. diler czy bez dilera? Od dilera bede mial pewnosc ze auto jest ok? Czy lepiej od prywatnego kolesia i dogadac sie ze pojedziemy 'na kanal' sprawdzic auto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dilera nie masz pewności czy bedzie ok, nawet jak da gwarancje... od priva można kupić najtaniej, ale tak samo bez pewności, choć mi sie wydaje że prywatne osoby żadziej ukrywają usterki.

spróbuj jeszcze na www.cars.com no i na ebayu, ale tam pamiętaj najpierw obejż a potem licytuj!!!

można też niezłe bryki na aukcjach policyjnych kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

jestem w NY, jezdze starym Chevrolet Cavalier.

autko wymiata bo malo pali (nawet 50 mil na 1 galonie !!), ale zaczyna sie sypac. Musze cos znalezc do max 2800$. Mam 3 pytania:

1. Jakie autko, abym pojezdzil z 40 mil na galonie (ceny strasznie skoczyly z paliwem, masakra)

2. craigslist.org to najlepsze biuro ogloszen ? :(

3. diler czy bez dilera? Od dilera bede mial pewnosc ze auto jest ok? Czy lepiej od prywatnego kolesia i dogadac sie ze pojedziemy 'na kanal' sprawdzic auto??

50mil = 80km

1 galon = 3,78litra

Nie wiem jakim cudem robisz na galonie 50mil... Ja miałem w USA Mitsubishi Eclipse 98rok... robiłem nim średnio 28-30mil/1galonie Bardzo fajne autka. Polecam.

spróbuj poszukać jeszcze na: www.autotrader.com

Czy od dilera czy od osoby prywatnej.... to nie istotne, najlepiej weź kogoś kto sie zna na autach i wtedy oglądasz w jakim stanie jest auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu kopowal bym od prywatnej osoby...bedzie taniej.

Tutaj nik ne kreci licznikow, nie sklada auta z dwoch powypadkowych itp.

Szukaj aut ktore sa popularne w okolicy do ktorej jedziesz....w ten sposob jak cos sie zepsuje bedziezm ial mozliwosc kupna tanich uzywanych czesci.

Jest sporo aut ktore zmieszcza sie w 35 milach na galonie...pomysl nad jakas Honda, Subaru, mitshubishi...cos z tego segmentu malych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, cos znalazlem od prywatnej osoby, bo dilerzy jak tak pochodzilem i popytalem to chc wcisnac byle chlam.

PONTIAC GRAND z 99 - w dobym stanie, pali okolo 30mpg na autostradzie.

Pytanie: czy jak sie zrabie (odpukac) to nie bedzie problem z czesciami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wlasnie na Craigslist.org znalazlem to autko,

od bylego policjanta, starszy koles, mowi ze dbal o auto, przed zakupem jeszcze na stacje pojade sprawdzic wszystko - tak sie umowilem.

wiec jak mowisz ze nie bedzie czesciami problemu, to chyba to kupie.

dzieki za porady.

A dla wszystkich: odradzam kupowania u dilerow !! :( zle im z oczu patrzy, calkowicie inna gadka jest z wlasicielami indywidualnymi a inna z dilerami. Czyc ze malo wiedza o aucie i tylko chca to wcisnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...