Skocz do zawartości

Telefony Komorkowe w USA


Rigel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Nie spotkałem starterka za 10$ w NET10.

Ja kupiłem w Walmart starter z tel.Nokia 1600 za 30$ (300min),ważny na pół roku.

http://www.walmart.com/catalog/product.do?...duct_id=5420747

SMS = pół min.połączenia.

Dobrze jest kupić sobie karty tel. za 5$ i po wpisaniu kodu z karty płacisz dużo mniej dzwoniąc z tel.na abonament lub stacjonarnego.

W Polskich sklepach bardzo popularną kartą i dobrą jest Biały Orzeł.

Pozdr. :D

[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Nie spotkałem starterka za 10$ w NET10.

Ja kupiłem w Walmart starter z tel.Nokia 1600 za 30$ (300min),ważny na pół roku.

A przepraszam, troche mi się pochrzaniło. Na ich stronce widziałem zestaw za 19.99$ z nokią 1100. Tak czy siak jest to chyba najlepsza oferta jeśli chodzi o pre-paidy? Czy dobrze rozumiem, że w te wliczone 300 minut obowiązuje również do Polski, a później 10c za min ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy kupisz ten zestaw masz 300 min już w telefonie(czyli telefon "dostajesz" za darmo),ale w chwili wykonania lub odebrania połączenia już tracisz minuty.

Niestety nie ma tak dobrze w telefonach na kartę że masz minuty gratis w USA.Przynajmniej w NET 10.

najlepszą opcją jest dzwonienie za pomocą karty(5$) do Polski za pomocą telefonu na abonament lub stacjonarnego.

Taka jedna karta wystarczy Tobie na około 2 tygodnie(średnia rozmowy 5 - 10 min dziennie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słyszałam niestety o takiej sieci NET 10. w NY popularne byly T-Mobile, cingular,verizon i sprint.

30min za $10 to drogo. wez pod uwage ze placisz zarowno za rozmowy wychodzace jak i Przychodzace.wiec sie nie oplacalo za male kwoty doladowywac bo ledwie na tydzien starczalo :) zwlaszcza jak ktos sie do Ciebie chce dodzwonic to minutki leca jak... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 100zl to mozesz w USA miec nowy telefon gsm + karta sim z nr + 10$ na rozmowy. W kazdej sieci prawie.

ostatnio w cellular one kolega kupil za UWAGA: 50 USD telefon motorola prepaid z karta sim i kredit 50 do wykorzystania, innymi slowy telefon byl za darmo, jedynie karta sim za 50 usd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...