Skocz do zawartości

najtańsze linie wewnątrz stanów ???


freshprince

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Jet Blue. Z NY i Bostonu lataja do większości większych miast USA. Ja z NY (JFK) do Richmond (Virginia) zapłaciłem $59.40 z opłatami. Dla porównania greyhound $64.5 do Williamsburga, Amtrak $66! Komfort nieporównywalny i podróż stosunkowo krótka(lot 1.5h + godzine bede jeszcze jechal z lotniska do W.)

INNE linie:

Air Grand Canyon, Air Sunshine, Air Wisconsin Airlines, Alaska Airlines, Aloha Airlines, America West Airlines, ATA - American Trans Air, Atlantic Airlines, Atlas Air, Big Sky Airlines, Cape Air, Chalk's Ocean Airways, Continental Airlines, Delta Airlines, Frontier Airlines, Great Plains Airlines, Hawaiian Airlines, Horizon Air, JetBlue Airways, Northwest Airlines, PanAm, Rio Grande Airlines, Southwest Airlines, Spirit Airlines, Sun Country Airlines, United Airlines, US Airways, Vision Airways, Worl Airways, wygugluj nazwe a znajdziesz linki.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Jet Blue. Z NY i Bostonu lataja do większości większych miast USA. Ja z NY (JFK) do Richmond (Virginia) zapłaciłem $59.40 z opłatami. Dla porównania greyhound $64.5 do Williamsburga, Amtrak $66! Komfort nieporównywalny i podróż stosunkowo krótka(lot 1.5h + godzine bede jeszcze jechal z lotniska do W.)  

a ja za podroz z Myrtle Beach do NY zaplacilem 63 dolary :) (z przesiadka w Richmond - mniej wiecej polowa odleglosci)

sprawdz tez Skybus (nowa linia) - maja promocje pierwsze 10 biletow za 10$ np. nastepne 10 za 20$ itd.

niestety lataja tylko z columbus, oh.

to nie promocja tylko tak kazda tania linia lotnicza ma ulozone taryfy - popatrz sobie np na centralwings.com - sprawdzaj codziennie to samo polaczenie - na popularnych trasach - szybko ceny ida w gore, pomimo tego ze np bookujesz lot z 2 miesiecznym wyprzedzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz tez Skybus (nowa linia) - maja promocje pierwsze 10 biletow za 10$ np. nastepne 10 za 20$ itd.

niestety lataja tylko z columbus, oh.

to nie promocja tylko tak kazda tania linia lotnicza ma ulozone taryfy - popatrz sobie np na centralwings.com - sprawdzaj codziennie to samo polaczenie - na popularnych trasach - szybko ceny ida w gore, pomimo tego ze np bookujesz lot z 2 miesiecznym wyprzedzeniem

w europie to norma ale z tego co sie orientuje, to w usa jest to promocja - nie widzialem zeby jakakolwiek inna tania linia w usa sprzedawala bilety po tak niskich cenach. ale moge sie mylic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że mi się znudziło czekanie tam na SSN'a i płacenie nie wiadomo ile za pokój

inny powód: brak komunikacji miejskiej (bo te Lymo to są tylko dobre do Conway - a i tak nie jeżdżą według rozkładu)

jak masz załatwioną robotę to sobie zostań bo przynajmniej pogoda jest super - ja nie miałem roboty, a wszędzie gdzie się o nią starałem pytali czy mam już SSN'a

przyjechałem do NY: 2 dni i już robota, pokój w dwupokojowym mieszkaniu za 300 za miesiąc z opłatami - do tego mam komunikację miejską (i to jaką!) a pogoda też jest nie najgorsza (tylko że akurat teraz jest burza :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...