Skocz do zawartości

zgubiony akt wlasności auta sprowadzonego do polski z usa


okular210

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam auto sprowadzone z usa,natomiast zaginął amerykanski akt wlasności w Polsce :) przez co nie moge zarejstrowac pojazdu w kraju. Mam kopie z polskiego urzędu celnego ale to nie wystarcza...jak zatem zdobyc amerykanski [beeep]likat lub potwierdzenie danych auta? Proszę o poradę lub pomoc jak to załatwic. Ewentualnie proszę o kontakt osoby mogące załatwić taką sprawę w usa. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam auto sprowadzone z usa,natomiast zaginął amerykanski akt wlasności w Polsce :)  przez co nie moge zarejstrowac pojazdu w kraju. Mam kopie z polskiego urzędu celnego ale to nie wystarcza...jak zatem zdobyc amerykanski [beeep]likat lub potwierdzenie danych auta? Proszę o poradę lub pomoc jak to załatwic. Ewentualnie proszę o kontakt osoby mogące załatwić taką sprawę w usa. Pozdrawiam.

Jezeli tytul wlasnosci jest na Twoje nazwisko, skontaktuj sie ze stanowym DOT/DMV. Czesto mozna przez internet poprosic o wyslanie [beeep]likatu aktu. Jezeli akt nie jest na Twoje imie, to niestety musisz sie skontaktowac z poprzednim wlascicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za odpowiedz i porade....auto kupilem od polaka,ktory go sprowadzil z usa i mam z nim umowe kupna-sprzedazy,jezeli przedstawie dla departamentu usa umowe kupna-sprzedazy polską po przetłumaczeniu na jęz.angielski pomoze to? jezeli z taką umową kupna auta wystapię? Czy koniecznie musi być były wlasciciel,ktory te autko sprowadził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za odpowiedz i porade....auto kupilem od polaka,ktory go sprowadzil z usa i mam z nim umowe kupna-sprzedazy,jezeli przedstawie dla departamentu usa umowe kupna-sprzedazy polską po przetłumaczeniu na jęz.angielski pomoze to? jezeli z taką umową kupna auta wystapię? Czy koniecznie musi być były wlasciciel,ktory te autko sprowadził?

Wszystko zalezy od tego czy stanowy DMV zaakceptuje akt kupna-sprzedazy z Polski. Poradzic wiecej nie umiem bo na tych sprawach sie za bardzo nie znam. Ale moze sproboj na tej stronie

http://www.flamingwheels.pl/

Zarejestruj sie na forum i przedstaw swoja sytuacje. To jest forum entuzjastow amerykanskiej motoryzacji i wielu ludzi sprowadza samochody amerykanski do Polski, wiec byc moze ktos tam bedzie mogl Ci pomoc wiecej. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...