Skocz do zawartości

Vacations San Fran


martinsen

Rekomendowane odpowiedzi

sorka ze pewnie powtarzam znowu temat ...ale nie mam czasu na szukanie go w archiwum

Tak wiec chce sobie zrobic na koniec pobytu w stanach male wakacje ...niestety chyba bede musial sam na nie pojechac ..ale to nie problem iiii zastanawiam sie nad San Francisco ........4 dni w san francisco ......czy to dobra opcja ..warto poswiecic temu miastu tyle dni ?...

ile by mniejwiecej kosztowal taki wyjazd ...lecialbym z nowego jorku

jak jest tam z transportem ..czy zeby obejzec tamtejsze atrakcje musze miec samochod czy ogolnie dzial tam jako taka komunikacja miejska?

z hostelami to pewnie jak w nowym jorku ...miedzy 20 a 40 dolcow ......

prosze o jakies rady i doswiadczenia ludzi ktorzy byli juz w san francisco

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wyaslalem na priv ....mam nadzieje ze zmiescil bym sie w 500 baksach ....wakacje w iescie to moze nie najlepszy pomysl ..ale nie mam prawka wiec jestem troche ograniczony i ......nie wim jak sobie to zaplanowac ...moze poszukam jakichs wycieczek kilkudniowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy ile kosztuje samolot z Nowego Jorku do San Francisco. Jezeli wybralbys podroz greyhoundem to mysle, ze zmiescisz sie spokojnie w 100 USD pod warunkiem, ze kupisz bilet odpowiednio wczesniej. Po mojemu nie warto wykupywac zorganizowanej wycieczki - znacznie taniej wyjdzie ci zwiedzanie miasta na wlasna reka i to bez auta.

pozdr./Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wszystko zalezy ile kosztuje samolot z Nowego Jorku do San Francisco. Jezeli wybralbys podroz greyhoundem to mysle, ze zmiescisz sie spokojnie w 100 USD pod warunkiem, ze kupisz bilet odpowiednio wczesniej. Po mojemu nie warto wykupywac zorganizowanej wycieczki - znacznie taniej wyjdzie ci zwiedzanie miasta na wlasna reka i to bez auta.

pozdr./Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o komunikacje to przejrzyj od dechy do dechy www.sfmuni.com szczegolnie obadaj sobie jak sa rozlozone linie komunikacyjne, dodaj do tego fakt, ze to miasto ma powierzchnie 7mil x 7mil = 10km x 10km czyli jest jakies 3 razy mniejsze od Warszawy, i masz odpowiedz na swoje pytanie czy komunikacja miejska jest tu dobrze rozwinieta ;-) Mialem w kwietniu u siebie na goscinie dwoch kumpli z Warszawy, ktorzy przylecieli do mnie na 5 dni po tygodniowym pobycie w NYC, i nie bardzo chcieli z powrotem leciec do NYC bo tak im sie tu spodobalo.

Cztery dni....zalezy co chcesz zobaczyc. Jesli dobrze sie przygotujesz do tej wycieczki pod katem atrakcji, ktore sobie zaplanujesz, to ten okres czasu powienien ci wystarczyc. Wyszperaj sobie online najpopularniejsze atrkacje warte uwagi bedac w SF, oprocz tego popytaj tubylcow, ktorzy pisuja na tym forum o inne miejsca warte zobaczenia, zrob sobie plan/liste tychze miejsc najlepiej pod katem lokalizacji, wowczas malo czasu bedziesz poswiecac na przemieszczanie sie w miescie. Aha, jeszcze jedno - nie boj sie zadac sobie i innym pytania, co takiego w SF jest bliskie twoim pasjom, hobby, zaineteresowaniom. I jeszcze jedno...nie wiem czy masz jakies znajomosci ale zamow sobie [beeep]ista sloneczna pogode bo przez 3/4 roku jest tu mgla i wiaterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...