Skocz do zawartości

Jak potwierdzic lot w United?


don pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam lot z San Francisco do Polski 14.11 i naturalnie chce potwierdzic lot i moje miejsce. Ze strony United spisalem nr tel i dzwonilem ale nic tylko te przeklete maszyny. Probowalem potwierdzic na stronce ale oni maja tylko na 3 dni wprzod mozliwosc. Znacie moze nr tel do zywej osoby z United kompetentnej do potwierdzenia lotu?Chyba najlepiej zadzwonic na tydzien przed lotem?Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega tez mial z nimi problem bodajze, ale akurat podrozowalismy przed jego wyjazdem i zapytal sie o to na lax. Potwierdzenie nie jest konieczne, dziwi mnie to ze przejmujesz sie tym na miesiac przed, jak bedziesz na jakims lotnisku to podejdz do ich biura,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega tez mial z nimi problem bodajze, ale akurat podrozowalismy przed jego wyjazdem i zapytal sie o to na lax. Potwierdzenie nie jest konieczne, dziwi mnie to ze przejmujesz sie tym na miesiac przed, jak bedziesz na jakims lotnisku to podejdz do ich biura,

wydaje mi się że istnieje wymóg, dla osób posiadających wizę, potwierdzanie wylotu z usa - by to zrobić w United na kilka dni przed wylotem albo:

1. idziesz na lotnisko, pokazujesz bilet i mówisz że chcesz potwierdzić (wersja bez stresowa)

2. bierzesz telefon w łapę i dzwonisz pod numer 1-800-United-1 (domestic) lub 1-800-538-2929 (international) i cierpliwie wymawiasz numer rezerwacji, potem raz jeszcze numer rezerwacji (bo zakładamy że automat nie rozpozna prawidłowo) potem się zapyta o datę / trasę / numer lotu, bo nr mileage plus pewnie nie masz - a potem przełączy do konsultanta u którego prosimy albo od razu żeby potwierdził naszą rezerwację albo żeby przełączył na international customer service i tam potwierdzamy naszą rezerwację - zadzwonić możesz też tylko na kilka dni na przód - nikt raczej ci nie potwierdzi wylotu na więcej niż tydzień czy dwa (bo przez tyle czasu może się tyle zmienić ...)

troszkę cierpliwości i na pewno dasz radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...