Skocz do zawartości

Alaska ;))


Molyiks

Rekomendowane odpowiedzi

Ze zrozumieniem tego, ze wieksza czesc para-dokumentow Moore'a to manipulacja masz problem, ale zeby z czytaniem tez ? Lewicowym smieciem nazwalem Moore'a, nikogo innego - zasluzyl sobie na to.

Z ludzmi, ktorzy zdanie maja wyrobione po ogladnieciu takich smieci, ciezko dyskutowac, niezaleznie czy tematem jest sluzba zdrowia, bron czy wielka teoria spiskowa. Tak przy okazji to nie mam pojecia o co ci chodzi z ta bronia. Podajesz ten fakt jako co ?

Dokumenty Moore'a widzialem wszystkie.

ja mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem, przeciez specjalnie dodalem tekst o kinie by bylo jasne ze o niego chodzi a nie kogos innego

a faktem jest ze amerykanie maja niezdrowego bzika na punkcie broni co zostalo przedstawione w jego filmie, nie wiem o co chodzi z manipulacja w zabawach z bronia, moze w Twoim miescie jest troche inaczej ale w usa jako calosci jest podobnie do tego co zostalo przedstawione, dziwi mnie ze admin nie zwrocil uwagi na tekst ktorym nazwales tego pana, pewnie jestescie kolegami skoro tak duzo wie o Tobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jakbys przeczytal regulamin, no ale trzeba umiec czytac ze zrozumieniem, to zobaczylbys ze nigdzie nie ma punktu, ktory zabrania mi nazwanie Michela Moore'a lewicowym smieciem.

Jackie wie o mnie tyle ze mieszkam w Usa a wiec zgodnie z Twoim tokiem myslenia ja i Ty jestemy kolegami ( :) ) bo wiem ze mieszkasz w Polsce (ewentualnie gdzies w Europie).

To wszystko z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam wszystkich ktorzy lubia podrozowac za male pieniadze:)juz drugi raz z rzedu bylam na alasce w anchorage to naprawde piekne miejsce ...za male pieniadze mozna zobaczec piekne miejsca;)pracowalam tam w duzej firmie na lotnisku, bylo to swietna praca nadgodziny 150 % no i wyzywienie za free:)to sie oplaca uwierzcie;)a jak ma sie troche czasu wolnego mozna wynajac samochod i jechac w piekne miejsca:)ja w tym roku wracam do anchorage i do tej samej pracy mam dobry kontrakt takze mam po co wracac:)jakby ktos chcial pomocy zeby wyjechac tam to zapraszam na gg 3859319:)a poza tym to naprawde piekny stan i nie jest tak zimno jak mowia niektorzy:)a jak ktos jest bardziej zainteresowany okolica moge pokazac zdjecia;)pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z kolezanka bo byłam tam z nią ;-) zawsze pociaglay mnie miejsca gdzie jest gorąco palmy i tego typu swirki mirki ;) ale jak tylko zobaczylem Alaska wiedzialam ze to tam cche zyc mieszkac i pracowac. W tym roku byłam tam drugi raz i uswiadomilam się w przekonaniu ze jest to najpiekniejsze miejsce na swiecie. A jak wam zmarzna dupki to mozna powygrzewac sie na gorących Hawajach (6h z Anchorage samolotem). jak zarabiac pieniazki (studenci) to tylko na Alasce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...