Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ilka gratulacje uzyskania najbardziej podstawowego plastiku w USA :) tez po przyjezdzie pojde wyrobic.

Jak ostatnim razem probowalam sie zapisac to chcieli mi odebrac moje polskie prawko, stwierdzilam ze rezygnuje, jako student bede jezdzic na polskim.

A teraz jak pojde to mhh nie przyznam sie, ze mam. Jak to bylo Ilka u Ciebie?

Madziarek a w jakim urzedzie jest sprawa waszego syna?

Z dobrych wiesci nasza sprawa w NVC jest juz rozpatrzona i czekamy tylko na ustalenie rozmowy :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calamitka co to za brednie ? Jakim prawem amerykanski urzednik chcial Ci odebrac polskie prawo jazdy? Co ma piernik do wiatraka. Jak bylam w Ameryce na wizie turystycznej to jezdzilam na polskim prawku tylko mialam zrobione miedzynarodowe. Nawet w stuprocentach nie wiem czy tak do konca wtedy legalnie na tym prawku moglam jezdzic, ale mnie nigdy nie zlapali wiec nie mialam okazji sie dowiedziec. Teraz po przyjezdzie, jak juz otrzymalam social security pojechalismy z mezem do DMV , wypelnilismy formularz i tyle. Pani ktora przyjmowala i sprawdzala moje dokumenty nawet sie nie zapytala czy mam jakies inne prawko bo co ja to niby mialo obchodzic. Zrobili zdjecie i poszlam zdawac test teoretyczny. Do zadnej szkoly nie chodzilam uczylam sie tylko testow sama. Test teoretyczny zdalam , dostalam permit, umowilam sie na test praktyczny. W porownaniu z polskim to naprawde pestka. Ale stres i tak byl, bo w pamieci mialam nerwowke przed polskiem egzaminem na prawo jazdy. Zobaczycie juz niedlugo i Wy bedziecie mialy to za soba. Powodzenia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Z dobrych wiesci nasza sprawa w NVC jest juz rozpatrzona i czekamy tylko na ustalenie rozmowy :) .

No to super!!! Gratuluje B)

Bardzo szybko przeszliscie przez NVC, powiedz mi czy do wsztskich etapow NVC uzywaliscie JShortcuts (no oprocz IV bill, wiem, ze na razie dostepne "skroty" nie dzialaja dobrze). Chodzi mi bardziej o to czy np. do AOS bill tez generowaliscie kod albo do samego AOS packet?? Czy tylko do dokumentow wysylanych agentowi (bo to zajmuje wiecej czasu w NVC)? Zadaje tyle pytan, bo sama chce sie jak najlepiej przygotowac, mamy juz case number, wiec mozemy dzialac.

Wogole dzieki za wszystkie cenne wskazowki.

Mam nadzieje, ze bedziesz juz miala interview w kwietniu!!! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calamitka co to za brednie ? Jakim prawem amerykanski urzednik chcial Ci odebrac polskie prawo jazdy? Co ma piernik do wiatraka.

no wlasnie, to jest dokument polski i amerykanie nie maja nic do niego! moi znajomi zdawali kiedys prawko na wizie J1 i ich polskich praw jazdy im nie zabrali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, to jest dokument polski i amerykanie nie maja nic do niego! moi znajomi zdawali kiedys prawko na wizie J1 i ich polskich praw jazdy im nie zabrali...

Hej ja mysle, ze to urok zycia na amerykanskiej prowincji :).

Ja bylam 2 lata na F1, wtedy w Tennessee 2005-07 jako student moglam uzywac polskiego prawka, jednak same wiecie albo bedziecie wiedziec ze DL jest w USA potrzebne jak u nas dowod osobisty, wiec postanowilam je zrobic. Zrezygnowalam jak okazalo sie, ze bez SSN moge zrobic tylko DL z napisem "not for identification purpose"-a wiec dla mnie nieuzyteczne.

I urzedniczka chciala ode mnie moje polskie prawko.

Z tego co sie orientuje to nie mozna miec DL jednoczesnie z dwoch stanow, jedno trzeba zdac, widocznie pani nie wiedziala ze Polska to nie tylko inny kraj, ale nawet inny kontynent. B)

Nie wiem jakie dokladnie jest prawo, zupelnie nie zalezalo mi zeby sie dowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super!!! Gratuluje :)

Bardzo szybko przeszliscie przez NVC.

Mam nadzieje, ze bedziesz juz miala interview w kwietniu!!! Pozdrawiam.

AGARI dzieki bardzo, bardzo. NVC zabralo nam 90 dni razem z RFE, i czasem swiat bozonarodzeniowych.

Szukam teraz interwiew shortcut :lol: , bo skoro SOCETA sprawa byla rozpatrzona w lutym i ma rozmowe w kwietniu to... nie pozostaje nic innego jak wygrac los na loterii ;).

Na wszystkie Twoje pytania dotyczace James' shortcut odpowiedzialam w private message, nie ma co nudzic na forum B).

Ogromniastego powodzenia zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

Wczoraj nasze dokumenty doszly do NVC i nadali naszej sprawie case number, jestesmy wiec bardzo zadowoleni, ze tak szybko to poszlo :)

Pytanie do Calamitki: teraz czekamy na wygenerowanie DS-3032 i AOS Bill, tak? Z gory dzieki, chce sie tylko upewnic, ze dobrze rozumiem.

Drugie pytanie mam do Lobeli: wasza sprawa zostala zatwierdzona tydzien wczesniej, czy wobec tego macie juz case number? Jesli nie, zadzwoncie do NVC! Teraz nie pozostaje juz nic innego jak przygotowywac brakujace dokumenty, tlumaczenia itd.

Pozdrawiam cieplo, ale sie ciesze!!!

Hej,

mamy case number i DS-3032 wygenerowane 3.03 B) Agari, szykuj dokumenty, pewnie i Wy juz macie to ustalone, albo będziecie mieli w najblizszych dniach.

Pozdrawiam bardzo radosnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! Wielkie dzieki :) Ciesze sie razem z Toba!!

Wczoraj wieczorem wygenerowali nam DS-3032 i AOS Bill, wiec bardzo sie cieszymy, ze sprawa nabrala tempa (po 192 dniach bezczynnosci i przebywania naszych papierow w USCIS)!!!

Tez pozdrawiam radosnie, papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj... ja juz jestem tak wk....... ze az mi szkoda slow, nie chce mi sie wierzyc ze sa jakies sposoby zeby osoby ktore sa w nvc od grudnia sa dalej z papierami niz osoby z wrzesnia, po prostu zaj...... sory ze nie ciesze sie waszym szczesciem ale to po prostu jakas farsa!

Ilka! gratuluje zielonej karty i powodzenia na egzaminie na prafko!

Ankam nie jestes sama.....Ja tez juz mam dosyc tych papierow,po nocach spac nie moge bo caly czas cos im brakuje i nie pasuje.Ds 230 wyslalam juz chyba im 3 razy,nie wiem czy wkoncu im sie spodoba czy nie a ja mam czasu coraz mniej,a jak tam teraz u ciebie??bo post byl z lutego wiec moze juz cos wiesz.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...