Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

szkoda gadac! niby w piatek doszly zdjecia wiec wszystkie papiery tam sa, ale powiedzieli mezowi wczoraj na infolinii, ze jeszcze nie ma mnie w systemie, ze zatwierdzone z wyznaczona data rozmowy wiec nie wiadomo, ale prawdopodobnie rozmowe bede miala na poczatku maja jesli wszytsko pojdzie szybko z zatwierdzeniem papierow... hmm czyli najpredzej maj, a znajac moje parszywe szczescie to nawet i pozniej! Madziarrek, nie chce cie straszyc, ale skoro jestesmy na tym samym poziomie to pewnie tez bedziesz miala ta rozmowe podobnie kiedy ja... czyz to nie zaj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Przepieknie!!!!bylabym szczesliwa zeby tak wlasnie bylo i zeby juz to wszystko sie skonczylo.Jak narazie to mam czas do czerwca zeby z mezem leciec bo tylko tyle na mnie moze poczekac w polsce,ale mam takie samo szczescie jak i ty wiec pewnie jak ja bede mogla juz leciec to cos z papierami naszego syna bedzie nie tak.Pytalam w tym poscie jak mozna sprawdzic taka sprawe ale nikt mi nie dal zadnej wskazowki,miejmy nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej maz z toba jest, to jest duzy plus, bo ja niestety zobacze sie z nim dopiero jak juz tam bede... czyli niewiadomo kiedy... wczoraj okazalo sie, ze jeszcze nie zatwierdzili mi dokumentow czyli wychodzi na to, ze bede musiala poczekac na wyznaczenie daty kolejny miesiac, a skoro tak tzn. ze nie ma szans na rozmowe na poczatku maja tylko co najwyzej pod koniec, a pewnie jeszcze pozniej zeby nie bylo zbyt kolorowo, jestem zalamana... co do sprawy twojego syna to nie mam bladego pojecia... moze sprobuj zalozyc nowy watek z tym pytaniem...

zycze powodzenia i cierpliwosci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc skrzywiona! gratuluje wizy! czyli mowisz, ze az rok! no to niezle... u mnie zanosi sie, ze tez bedzie rok... a mialo byc tak pieknie! szkoda gadac!

Madziarrek! to dobrze , ze juz wszystko zatwierdzone, czyli pewnie w polowie kwietnia wyznacza ci date... u mnie tez juz wszystko zatwierdzone - nareszcie! czyli mozliwe, ze bedziemy miec podobne daty rozmowy, tylko ciekawe jakie... dla mnie najgorsza jest ta niewiedza, dalabym duzo zeby znac ta date niewazne jaka ona bedzie byleby ja znac - kamien z serca!

pozdrawiam i zycze powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu Ankam.jakos nam sie udalo,a nie wiesz ktorego ci zatwierdzili papiery??bo mi 14marca i tak jak pisala wczesniej Celtamitka to od 10-14 marca wyznaczali rozmowy ale czasami przedluzaja o tydz wiec nie wiem czy juz mam wyznaczona date czy dopiero w nastepnym miesiacu mi wyznacza mi ja.A ty Ankam tam dzwonilas na ten autamat czy przyslali juz do twojego meza cos??jak dzwonilas to mozesz mi powiedziec co ci powiedzieli dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzywiona - moglabys w skrocie opisac rozmowe z konsulem, o co pytal, jakie mialas ze soba "dowody" na prawdziwosc malzenstwa itp.? z gory dziekuje!

Madziarrek - moj maz do nich dzwonil wczoraj czyli w piatek i powiedzili mu, ze wszystko jest ok, ale nie wyznaczyli mi jeszcze daty - tyle wiem... moze bede wiedziec troche wiecej na temat kiedy mi zatwierdzili itp. jak maz do mnie zadzwoni... ja raczej nie licze na to, ze mi wyznacza w tym miesiacu skoro 21 marca jeszcze nie wyznaczyli, ale kto wie - moze ty mialas wiecej szczescia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozmowy to konsul krotko mowiąc byl wyluzowany, poniewaz w paszporcie mialam wize egipska spytal sie mnie czy mi sie tam podobalo czyli wogole nie na temat, i poniewaz mialam 3 x J1 wize to stwierdzil ze jestem ich fanka i tylko sie mnie spytal czy dzieki nim poznalam meza i tyle. Na temat nie bylo zadnego pytania !!!!! Ja sie przygotowalam mialam caly album zdjęć, korespondencje zaproszenia na nas dwoje, wycieczki i bilety wspolne a oni nic nie chcieli cala rozmowa trwala moze 5 min i nie na temat z ambasady wyszlam po godzinie z czego wiekszosc czekalam.

Mam nadzieje ze wam tez pojdzie szybko. Ciekawa jestem dlaczego ja czekalam az rok na rozwiazanie sprawy wy ile czekacie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...