Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Madziarrek, tylko zadzwon najpierw w miejsce gdzie bedziesz robic badania i do gabinetu lekarskiego, bo tam moze byc inaczej niz w poznaniu co do wizyty - tutaj sie na miejscu dostawalo wyniki prawie od razu i szlo do lekarza w tym samym miejscu, a w warszawie moze byc tak, ze 2 dni bedziesz na to potrzebowac i jeszcze w 2 roznych miejscach to bedzie - upewnij sie co i jak

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankam juz to zrobilam i jestem w ciezkim szoku,ta data jest beznadziejna na ktorego wyznaczyli mi rozmowe.Ciezko jest sie wcisnac na badania,lekarze wzieli sobie urlopy a na kwiecien nie ma szans nawet zebym je zrobila.Badania bede robila 4dni przed rozmowa,dobrze ze wogole je zrobie.Powinnam zalatwic to w jeden dzien bo 3miejsca w ktorych musze sie stawic nie sa zbytnio oddalone od siebie ale oczywiscie jest "ale".Centrum warszawy wiec nielada wyzwanie,aha i jeszcze dla zainteresowanych ktorzy tez beda robili badania w warszawie.Na stronie ambasady sa podane dwa punkty gdzie mozna zrobic badanie krwi.Ten na ochocie juz nie istnieje,jest przeniesiony na śródmiescie przy ul koszykowej.

Kadabra nie wiem jak jest w twojej sytuacji ale u nas terminy na kolejny miesiac byly ustalane w drugim tyg mies biezacego.Nie wiem czy u ciebie tez jest tak samo.Nie sugeruj sie za bardzo tym co ci napisalam bo nie jestem do konca pewna.Poczekaj na odp kogos bardziej kompetentnego.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Koszykowej labolatorium czynne jest do 14. Wczoraj bylam ok 13, od razu pobrano krew, a wyniki mialam dzis po 13. ( Ale trzeba zdazyc przed 14 oczywiscie.) Na RTG bylam na Warynskiego, poszlo bardzo szybko, zdjecie wczoraj pare minut przed 13, i odebralam dzis przed 14. Wszystko gladko poszlo. Do lekarki umowilam sie na Woli, z dnia na dzien. Malo tego, dzis zadzwonilam, czy moge przyjsc na wczesniejsza godzine niz sie umawialam i pozwolono mi bez problemu. Zaraz tam ide, tak a propos. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie mozna, ale musisz pamietac o tym, ze te badania sa wazne tylko przez rok i musza byc wazne minimum tyle, na ile dostaniesz swoja wize, wiec jesli wiesz, ze prawdopodobnie bedziesz miec rozmowe niedlugo to mysle, ze nie ma problemu zeby juz te badania zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w te same miejsca sie wybieram co ty.Napisz pozniej jak ta lekarka

No, ta lekarka byla "najslabszym ogniwem". Same badania i wywiad krotki, ale w miedzyczasie przyjela jakichs znajomych bez kolejki i dlugo wypisywala papiery dla mnie. Wszystko trwalo ponad godzine. Trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i bedzie ok. Ze szczepien, musialam tylko zrobic tezec, bo minelo juz ponad 10 lat od poprzedniego. Zadnych pneumokokow, ani grypy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...