Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

ja, co prawda - na narzeczenska czekam, ale mam podobne pytanie - zebral mi sie caly karton roznych rzeczy i "dowodow zbrodni" - z xerami to bedzie chyba drugie tyle, co najlepiej zabrac,zeby nie przesadzic? oprocz dokumentow,rzecz jasna? moje wrw wczoraj wyslalam faxem, ale pani do najmilszych nie nalezala, nie wiem,placa im za podcinanie skrzydel czy jaka cholera? gratuluje Wam happy endu:) i polaczenia z mezami:) mam nadzieje,ze tez sie doczekam konca tej epopei (wniosek o narzeczenska wyslalismy we wrzesniu)

pozdrawiam serdecznie

daga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Madziarrek, najlepiej radzilabym ci abys tam zadzwonila i powiedza ci, czy wszystkie papiery sa (fakt, ze trudno sie tam dodzwonic, ale jak juz ci sie uda to przyjnajmiej bedziesz na 100% wiedziala, ze wszystkie papiery tam sa)... jesli sa to nie musisz nic ze soba brac... mysle, ze jesli wysylalas do nvc oryginaly plus kserokopie to nie musisz ich znowu przynosic... co do rozliczen i zdjec i innych "dowodow" to wez tylko kilka tak na wszelki wypadek, bo pewnie czy cie o to poprosza zalezy juz od konkretnego konsula... jesli w liscie z nvc jest ze wszystko jest to bierz tylko paszport, badania, no i oczywiscie strone z zaproszeniem i kodem kreskowym koniecznie!

co do narzeczenskiej to nie chce sie wypowiadac, bo nie mam pojecia ale mysle, ze moze byc podobnie... tyle, ze na narzecznska to pewnie beda chcieli zobaczyc jakies zdjecia itp. udowadniajace, ze jestescie para...

kurcze, to ciekawe, ze wam sie tyle tego nazbieralo... mi wcale nie tak duzo - jedna teczka a4 dlatego nie mailam problemow zeby to ze soba zabrac do ambasady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksera dokumentow nie wysylalam do nvc wiec je zabiore na rozmowe,dowody ktorych tez nie jest za duzo ale jakies tam sa..... badania i paszport oczywiscie.w sumie to wszystko co im przygotowalam.Ktos wczesniej pisal o zaktualizowanym ds230 i wrw,czy to mialas ze soba??sorry ze tak dopytuje ale juz stres mnie lapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie ksera rzeczywiscie koniecznie wez, bo inaczej nie oddadza ci oryginalow... zaktualizowane ds230 jest niepotrzebne, podobnie jak zdjecia wizowe i rozliczenie za 2007rok... co do wrw to nie za bardzo wiem o co Ci chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziarek i Ankam ja tez w maju mam spotkanie wyznaczone- 7. Maz po miesiecznym pobycie w Polsce, wlasnie wyjechal a szkoda bo to zawsze razniej by bylo isc na spotkanie z nim.

Zadzwonilam do ambasady i powiedziano mi zeby wypelnic uaktualnione ds230 i przyniesc ostatnie rozliczenie podatkowe czyli z 2007 wraz z W2. Mimo iz gwarancje finansowe (I-864)zostaly wczesniej zatwierdzone w NVC z rozliczeniem z 2006. Radzilabym wiec sprawdzic, zeby nie bylo niemilych niespodzianek w ambasadzie. Badania zrobilam w Poznaniu, tanio w jedym miejscu i w jeden dzien.

Co do K3 to podobno znowu sie ruszylo, a ci przeniesieni z K3 na CR/IR juz finiszuja.

Powodzenia dziewczyny zycze.

W tym watku jest mowa o W2.wiec co to jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa pewnie ostatnie w2 meza za 2007 rok... zapomnij o tym, oni wogole o to nie pytaja! wszystkie papiery masz zatwierdzone przez nvc wiec nic ponatdo im nie musisz pokazywac... wez tylko to co juz wczesniej pisalam... i jak nie czujesz sie do konca pewnie najlepiej zadzown do ambasady na linie imigracyjna zeby sie upewnic czy wszystko ok... a co do tego postu calamitki to ona juz mi kilka razy napedzila stracha swoimi nowinami, co potem okazywalo sie kompletnie niepotrzebne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn - dokumentow to moze nie az tyle,a ze ja jestem z tych, ze "wszystko moze sie przydac" - to chomikuje i zastanawiam sie, a moze te maile lepiej pokaza nasza relacje, a moze tamte... im blizej tego interview tym wieksza panika w oczach, chociaz wszystko zrobilismy jak trzeba, teraz czekam na info z ambasady o wyznaczonym dokladnie dniu spotkania,ufff- okocic sie mozna przez to czekanie;

pozdrawiam serdecznie

daga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...