Skocz do zawartości

Wachovia Bank


Smalzik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie mam troche gotówki, w tym banku jeszcze jej nie wypłaciłem chciałbym je wypłacić, czy ma ktoś może doświadczenia w tej sprawie,

mam też pytanie odnośnie jak zamknąć konto, wiem że jak mam mniej niż 20 dolarów to zamykają je w przeciągu 2 tygodni, ale chciałbym je zamknąć wcześniej, ponieważ zauważyłem 3 wypłaty w ciągu ostatnich 2 miesięcy których ja nie dokonałem, są rzędu 10 dolarów.

czy ktoś sie kiedyś z takim czymś spotkał i czy ma jakieś rady.

zostaje naliczany przez coś zwanego TGL*EVERDAY i chce sie tego jak najszybciej pozbyć podobno to związane jest z tym ze dokonałem zakupów na buy.com a oni dzielą sie informacjami o karcie z innymi firmami między innymi tą, to zrobić, jak to zamknąć, nie mam najmniejszego pojecia, chciałbym aby mi ktoś pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto zamykasz tak samo jak otworzyles, chyba, ze jestes juz poza USA... a wszelkie nieautoryzowane tranzakcje powinienes jak najszybciej zglaszac do swojego Banku. Nikt nie dzieli sie informacjami o twojej karcie - zglos to do Wachowi i powiedz, ze masz tranzakcje, ktorych nie wykonales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem konto w wachowi, nie wierz w nic co Tobie tam mowia a czego nie masz na pismie

zamkniecie konta mialo byc darmowe- chcieli 20$

ksiazeczki czekowe mialy byc darmowe- obciazyli mi konto za ich dostarczenie, byc moze te 10$ to wlasnie koszt ich dostarczenia do Twojego domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...