Skocz do zawartości

Problemy Z Wpłatami


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieńdobry wszystkim.

Po raz pierwszy ubiegam się o wizę do USA i przyznam, że jest to droga przez mękę.

9 dni temu! (22czerwca) dokonałam wpłaty podając w tytule numer CGI i wykonując ją w pełni według instrukcji. Zgodnie z informacjami na stronie ambasady na termin można się już umówić następnego dnia po 13. Tak też chciałam zrobic, jednak dostałam informacje zwrotną, że wpłata nie została zaksięgowana. Pomyślałam sobie, w porzadku, mogą być jakieś opoźnienia. Dzień pózniej w środę, dzwonię na infolinię by sie umówić, podobna sytuacja - wpłaty nie ma, Pani z infolini poprosiła o wysłanie potwierdzenia przelewu, a w ciagu 1-2 dni to zostanie rozpatrzone. Potwierdzenie wysłałam jeszcze tej samej godziny, a na maila dostałam wiadomość, że w ciągu max 2ch dni otrzymam odpowiedź. Minął czwartek, w piątek dzwonię na infolinię, by się umówić. Znów to samo. Wpłaty nie ma, nie możemy Pani umówić. Pomyślałam że może nastąpił jakiś błąd w banku. Poprosiłam o wyjaśnienia moj bank, który jeszcze tego samego dnia wysłał mi potwierdzenie, że pieniądze wyszły z mojego konta i już następnego dnia były na koncie ambasady.

I tutaj historia mogłaby sie skończyć, gdyby nie to, że dzis jest juz środa kolejnego tygodnia, odpowiedzi nie dostałam do dzisiaj, a Panie na infolini mówią że wpłata jest, ale jej nie ma w systemie. Nie wiadomo kiedy bedzie. Nie wiadomo czy kiedykolwiek bedzie. Nikt nic nie wie. 608zł od 10 dni zaginęło na kontach ambasady i nie ma nawet osoby, która byłaby w stanie je zlokalizować. Tymczasem idę zadzwonić kolejny raz, ze złudną nadzieją, że może komuś zachce się odnaleźć tę wpłatę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie ma to samo ^_^ pewnie zrobiłaś tak samo jak ja numer konta i numer CGI no i własnie tu zaczynaja sie schodki ,a najlepiej trzeba było zrobic na poczcie tak to też sie o tym dowiedziałem :unsure: .Już wydzwnoniłem do nich z kilka razy i mailową ale nic ta sama spiewka że oni nie maja wglądu do wpłat bankowych i próbuja to jakoś naprawić i też robiłem 22 czerwca .Teraz tylko czekać i czekać pieniądze nie przepadno bo sami na to odpowiedzieli po prostu bedzie tylko dłuższa procedura w zaksiegowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...